Lechia Gdańsk kończy rozgrywanie sezonu 2014/2015 na stadionie PGE Arena meczem z Legią Warszawa (środa 3 czerwca, godz. 20.30).

Dbając o jak największy komfort kibiców dojeżdżających oraz wracających ze stadionu Klub przygotował dla fanów dodatkowy transport. W poniższym komunikacie prezentujemy Państwu wszelkie informacje związane z transportem oraz atrakcjami czekającymi na fanów gdańskiej Lechii na meczu z Legią. Zachęcamy do wykorzystania informacji w Państwa publikacjach.

Kolejka SKM

Najłatwiej, najszybciej i ZA DARMO na mecz z Legia dojechać i wrócić można kolejką SKM, która w dniu spotkania kursować będzie na trasie Gdańsk Główny – Stadion/Expo. Kolejki kursowanie rozpoczną od godz. 19. Po spotkaniu pociągi SKM rozpoczną kursowanie ze stacji Stadion/Expo o godz. 22.30
Pociągi z Gdańska Głównego odjadą w godz.: 19.00, 19.22, 19.42, 20.02, 20.10. Po meczu kolejki ze stacji Stadion/Expo wyjadą w godz.: 22.32, 22.40, 22.48, 23.10, 23.18.

Taxi z rabatem

Na stadion można dotrzeć także taksówką. Polecamy skorzystać z usług korporacji Hallo Taxi, która dla kibiców Lechii przygotowała specjalną ofertę. Za przejazd na lub ze stadionu kibic posiadający Kartę Kibica Lechii Gdańsk otrzyma zniżkę 30%. Pozostali fani skorzystają ze zniżki 20%. Po meczu taksówki czekać będą na kibiców na przystanku autobusowym przy Parkingu P1.

Dodatkowe autobusy

Wsłuchując się w głos kibiców Lechia Gdańsk zapewni darmowy transport dla fanów powracających do domów ze środowego meczu z Legią Warszawa (3.06, g. 20.30). Dzięki temu dodatkowemu rozwiązaniu zniknie problem związany z późną godziną zakończenia spotkania. Ze względu na porę rozgrywania meczu i brak w rozkładach połączeń autobusowych czy tramwajowych z okolic stadionu w kierunku m.in. Zaspy czy Żabianki, klub zapewni kibicom dodatkowy i darmowy transport.

Po zakończeniu spotkania około godz. 22 na przystanku „Uczniowska” (okolice skrzyżowania ul. Gdańskiej i ul. Nowej Uczniowskiej) na kibiców czekać będą dodatkowe autobusy, które po wypełnieniu będą włączane do linii numer 148 w kierunku przystanku „Żabianka SKM”.
Bilet wstępu na mecz lub Karta Kibica będzie uprawniała do bezpłatnego przejazdu dodatkowymi autobusami.

Zapraszamy na grilla

Klub i Operator Stadionu przygotowali dla wszystkich kibiców miejsce do spędzenia czasu w znakomitej atmosferze. Przed stadionem ustawimy ławy i parasole, będzie grill z kiełbaskami i karkówką, będzie piwo, będzie festynowy klimat! Kiedy rodzice będą z przyjaciółmi omawiać nadchodzący mecz, dzieci w tym czasie będą mogły bawić się na przygotowanych dla nich atrakcjach: dmuchanych zjeżdżalniach, zamkach, bramkach radarowych i celnościowych, playstation czy piłkarzykach.

Warto zatem na stadion dotrzeć dużo wcześniej, aby uniknąć korków i kolejek, a przy okazji spędzić miło czas podczas grilla przed stadionem. A po meczu…

After Party w Sopocie

Klub nawiązał współpracę z czterema sopockimi klubami nocnymi: Unique, Dream Club, Libation oraz Makahiki. Przychodząc na środowy mecz z Legią Warszawa kibice otrzymać mogą zaproszenie gwarantujące darmowe wejście do tych lokali!

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora