Z okazji Dnia Kobiet Lechia Gdańsk wychodzi z akcją do swoich fanek.

Panie otrzymają dziś od piłkarzy Lechii kwiaty w klubowych barwach oraz voucher na najbliższy mecz biało-zielonych na PGE Arenie z Koroną Kielce.

Piłkarze Lechii pojawią się dziś około godziny 16 w trzech gdańskich centrach handlowych. Najwięcej przedstawicieli biało-zielonych będzie w Galerii Bałtyckiej, bo aż 22. Po sześciu zjawi się w Galerii Przymorze oraz Centrum Handlowym Morena. Piłkarze do Galerii Bałtyckiej podjadą autokarem ze stadionu przy ul. Traugutta.

W sumie Lechia przygotowała dla swoich fanek 1600 tulipanów w biało-zielonych barwach oraz tyle samo voucherów dwuosobowych na poniedziałkowy mecz w ramach T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Lechią i Koroną Kielce.

- Vouchery są podwójne, ale jest jeden warunek, że jedną z osób otrzymujących bilet, będzie kobieta. Może być kobieta i mężczyzna, mogą skorzystać z voucheru dwie kobiety, ale już dwaj mężczyźni nie - wyjaśnia Michał Lewandowski, rzecznik prasowy Lechii.

A kibicki będą mogły odebrać od piłkarzy biało-zielonych kwiaty, bilety, ale też zamienić kilka słów, a może i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

Źródło: ekstraklasa.net