Akcja #BijemyRekordFrekwenji z kwietniowego meczu Lechii z Legią przeszła do historii!

Komplet 36 500 widzów, piękna pogoda, spektakularna oprawa i zwycięstwo Biało-Zielonych nad Mistrzem Polski! Kto był będzie te wspomnienia nosił w sobie zawsze. Nam jednak jest wciąż mało! 3 czerwca znów gramy z Legią, teraz o jeszcze większą stawkę! I chcemy żeby wspierało drużynę tego dnia jeszcze więcej kibiców! Pobijmy swój własny rekord i rekord stadionu PGE Arena! Zróbmy 40 tysięcy kibiców na trybunach!

Lechia Gdańsk w tym sezonie pokazuje, że można śmiało budować w Polsce modę na piłkę i na rodzinne oglądanie meczów! Trzecie miejsce w Polsce jeśli chodzi o średnią ilość widzów, rekord frekwencji na PGE Arenie podczas meczu ligowego (36.500), historyczny wynik jeśli chodzi o sumaryczną liczbę kibiców na PGE Arenie podczas jednego sezonu. To pokazuje, jak przyjaznym i pełnym emocji miejscem jest stadion Lechii Gdańsk! Teraz przed nami ostatnie spotkanie na PGE Arenie w tym sezonie T-Mobile Ekstraklasy! I to spotkanie niezwykłe! 3 czerwca Lechia w hicie kolejki zmierzy się z Legią Warszawa! Chcemy podczas tego meczu pobić kolejny rekord!

3 czerwca PGE Arena będzie mogła pomieścić ponad 40.600 osób! Możemy dokonać czegoś, czego dotąd PGE Arena nie widziała! Nawet na meczach Euro2012. Kto jak nie znakomici kibice z Gdańska mogą sprostać takiemu wyzwaniu! Włączcie się w akcję#BijemyRekordFrekwencji2! Sukces bicia rekordu z 11 kwietnia pokazuje, że w Gdańsku wszystko jest możliwe, zgodnie z hasłem już w Polsce znanym: #TakKibicujeGdańsk!

A już teraz na 1,5 tygodnia przed meczem mamy już sprzedanych około 8 tysięcy biletów!!! Dodatkowo od 11.070 osoby na stadionie, nasi kibice są nagradzania premiami od sponsora klubu i zabawy #BudujemyFrekwencję – firmy CEKOL. Tym razem w puli jest aż 7.650 złotych do podziału, poczynając od nagrody 110 zł na 400 zł kończąc!

Nie może Cię zabraknąć 3 czerwca o godz. 20.30 na PGE Arenie! Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji tych sportowych i poza meczowych!  
Kibicujemy Biało-Zielonym całymi rodzinami i wygrywamy walkę o Puchary Europejskie!

Bilety na mecz dostępne są na stronie http://bilety.lechia.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży!

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora