lechia

Grzegorz Rasiak został nowym napastnikiem Lechii Gdańsk - informuje oficjalny serwis Lechia.pl. Zawodnik dzisiaj złożył podpis pod kontraktem, który będzie obowiązywał przez najbliższy sezon, z opcją przedłużenia.

- Znam walory piłkarskie Grześka Rasiaka, pracowaliśmy razem w Grodzisku Wielkopolskim i pod moim kierunkiem został czołowym strzelcem ligi. Jego atuty  będziemy chcieli w Lechii wykorzystać – mówi trener Biało-Zielonych Bogusław Kaczmarek.

Zawodnik i władze Lechii bardzo szybko doszły do porozumienia w kwestii warunków umowy. – Będzie ona obowiązywać przez najbliższy sezon, ale jest w niej opcja przedłużenia na kolejny rok – wyjaśnia Bartosz Sarnowski, członek zarządu gdańskiego klubu.

Już w zeszłym tygodniu zawodnik przeszedł specjalistyczne badania lekarskie w poznańskiej klinice Rehasport, które zawsze poprzedzają podpisanie kontraktu. We wtorek Rasiak przyjechał do Gdańska, podpisał kontrakt, a w środę rozpocznie już przygotowania z zespołem.

- Za zawodnikiem przemawiają spore umiejętności, które w przypadku dobrego wykorzystania, dadzą naszej drużynie same korzyści. W dodatku na współpracy z nim będą mogli skorzystać nasi młodsi napastnicy. Mam pomysł na to, jak Grześka wykorzystać, a on wie, czego się po współpracy ze mną spodziewać – mówi na zakończenie trener Bogusław Kaczmarek.

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora