W akcji crowdfundingowej 'Lechia bez granic', przeprowadzaną przez Lechię Gdańsk, Fans4Club.com oraz Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk 'Lwy Północy', doszła bardzo atrakcyjna nagroda.

Za 700 zł możecie zakupić buty piłkarskie Jakuba Wawrzyniaka z autografem wraz z biletem VIP na wybrane spotkanie Lechii. Przypominamy, iż środki z akcji „Lechia bez granic” przeznaczymy na budowę boiska wielofunkcyjnego w Nowej Wilejce koło Wilna, które będzie służyć dzieciom z żyjących tam polskich rodzin. A przy okazji sprawimy miłe prezenty podopiecznym gdańskich Domów Dziecka oraz dzieciom z rodzin objętych opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Celem akcji „Lechia bez granic” jest zebranie środków na dokończenie budowy wielofunkcyjnego boiska sportowego, które znajduje się w Nowej Wilejce pod Wilnem przy świetlicy „Dom, który czeka...” i jest pod opieką Zgromadzenia Sióstr od Aniołów. Świetlica przeznaczona jest dla polskich rodzin, często potrzebujących dodatkowej pomocy i opieki. To w niej uczniowie mogą spędzić czas po swoich zajęciach, odrobić lekcje czy wspólnie się pobawić. Ogólnie – radośnie spędzić czas w miejscu, w którym zawsze zostaną przyjęci z radością i skorzystają z dodatkowych zajęć edukacyjnych. To właśnie przy tej świetlicy powstanie wielofunkcyjne boisko z koszami, bramkami i ławkami. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu Sióstr udało się już stworzyć jego podstawy – podłoże i ogrodzenie. Niezbędne są jednak środki na prace wykończeniowe oraz wszelkie akcesoria.

Świetlica działa charytatywnie, a Zgromadzenie Sióstr od Aniołów nie jest w stanie sfinansować kolejnego etapu tej inwestycji. Dzięki Wam to się może jednak udać i już wkrótce polskie dzieci z Wileńszczyzny będą cieszyły się z pięknego boiska! Pokażmy, że dla kibiców Lechii Gdańsk nie ma żadnych granic!

Każda osoba, która dołączy do tego wspaniałego projektu, nie tylko pomoże w budowie boiska w Nowej Wilejce i może zrobić wyjątkowy prezent dzieciom z gdańskich Domów Dziecka oraz rodzin objętych opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Każdy uczestnik może wybrać dla siebie nagrodę, którą są m.in. buty piłkarskie Jakuba Wawrzyniaka z autografem, wziąć udział w oficjalnej oprawie meczu Lotto Ekstraklasy, wyczytać skład Lechii na mecz ze Śląskiem Wrocław razem ze spikerem czy rozwiesić sprzęt w szatni Biało-Zielonych przed spotkaniem ligowym. Ale to nie wszystko.

WSZELKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE, A TAKŻE PEŁNĄ LISTĘ NAGRÓD ZNAJDZIECIE NA STRONIE FANS4CLUB.COM.

Lechia bez granic

Źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora