20 grudnia 2015 roku w Piątnicy Poduchownej w powiecie łomżyńskim odbędzie się turniej charytatywny „Piłkarska Gwiazdka w Piątnicy” na rzecz 2,5 letniego Kubusia Remez, który urodził się z wadą serca – całkowitym kanałem przedsionkowo-komorowym.

 

Piłkarz rezerw Lechii Gdańsk Mateusz Goerke będzie jednym z zawodników, który zagra dla chorego chłopca.
Mateusz wystąpi w drużynie Young Stars, która składać się będzie z utalentowanych zawodników z całego kraju. W jej składzie znajdą się reprezentanci klubów Ekstraklasy, I i II ligi - wszyscy ci, który chcą pomóc Kubie. Poza zespołem „młodzieżowców” w turnieju charytatywnym grać będą jeszcze trzy drużyny: All Stars składająca się z doświadczonych zawodników oraz oldbojów, drużyna Gwiazd Telewizji oraz gospodarz – reprezentacja Narew Piątnica.

Lechia Gdańsk wspomoże organizatorów turnieju, przekazując koszulkę z podpisami całej drużyny, która zostanie wylicytowana w aukcji. Zachęcamy również kibiców Biało-Zielonych do ofiarowania różnych przedmiotów, ze sprzedaży których dochód zostanie przekazany na rzecz Kuby.

Telefon kontaktowy do organizatorów turnieju, jak też i wszelkie inne informacje można znaleźć na profilu akcji na Facebooku:


Odnośnik do profilu akcji na Facebooku

 

 

Źródło: lechia.pl/facebook.com/własne