Na niedzielnym meczu z Zagłębiem Lubin pojawią się kibice gości. Piłkarze i Zarząd klubu proszą o ogromną mobilizację i jeszcze głośniejszy doping.

 

Dziękujemy wszystkim Kibicom za wsparcie naszej drużyny w meczu 1/8 Pucharu Polski z Legią Warszawa. W szczególności wyrazy wdzięczności należą się tym, którzy przebyli długą podróż i niełatwy nocny powrót, by na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej pokazać, że Lechia Gdańsk ma najwierniejszych Zwolenników w całym kraju. Prowadzony przez Was doping był czymś wspaniałym i mobilizującym dla naszego zespołu. Udowodnił nam kolejny raz, że w tych dobrych i złych chwilach zawsze możemy na Was liczyć.

Mamy świadomość oczekiwań, które zostały postawione przez Kibiców na początku sezonu. Zawodnicy Lechii Gdańsk także wiedzą, o jakie cele walczy cała Biało-Zielona społeczność. Niestety, mimo ogromnej determinacji i poświęcenia na każdym treningu, nasz zespół nie prezentuje formy, którą oczekiwaliby wszyscy. Cała drużyna deklaruje, że będzie jeszcze mocniej pracować i walczyć na każdym meczu, aby rozpocząć marsz ku górze tabeli Ekstraklasy.

Mimo trudnych chwil dla zespołu, spodziewamy się ponad 10 000 Lechistów na meczu z Zagłębiem Lubin, za co już teraz dziękujemy. Tylko Biało-Zielona społeczność jest tak bardzo oddana swojemu klubowi. Na spotkanie z Miedziowymi przyjadą także kibice gości, wsparci z pewnością przez swój fanklub z Trójmiasta. Prosimy Was o ogromną mobilizację i jeszcze głośniejszy doping. My Wierzymy, że dzięki niemu nasza drużyna w końcu się przełamie i pokaże swoje ogromne możliwości.

Z Biało-Zielonymi pozdrowieniami
Zarząd Klubu Lechii Gdańsk S.A.
Drużyna Lechii Gdańsk

Źródło: lechia.pl/własne