Lechia Gdańsk jako pierwszy klub w Ekstraklasie rozszerza swoją działalność o stworzenie portalu, idącego z pomocą dostarczania całym rodzinom sportowych emocji i turystycznych wrażeń w Polsce, Europie i na świecie.

Z takim przesłaniem startuje serwis LechiaTravel.pl.

Wedle badań CBOS, w 2016 roku nieco ponad połowa dorosłych Polaków wypoczywała poza miejscem zamieszkania przynajmniej raz w roku. Gdzie? Najczęściej w kraju.
– Czy sport może być inspiracją do poznawania nowych miejsc? W Lechii Gdańsk uważamy, że tak! - mówi Anna Cebula-Daniluk, Travel Manager w Lechia Travel. - Według badań brytyjskiej grupy finansowej Virgin Money, kibic angielskiej ekstraklasy w sezonie pokonuje ponad 3000 kilometrów wspierając swoją drużynę piłki nożnej. Stąd też pomysł na powstanie naszego serwisu Lechia Travel – dodaje.

Lechia Travel

Moje miasto, mój klub, moja agencja podróży!

Lechia Travel to aktywna platforma skupiona wokół sportu i miejsc, które warto choć raz w swoim życiu odwiedzić. Ale to nie wszystko.

Jeśli szukasz informacji na temat szlagierowych i nie tylko meczów w całej Europie, tras, hoteli i atrakcji, znajdziesz je właśnie tutaj. Dzięki Lechii Travel będziesz miał dostęp w jednym miejscu do najlepszych dostępnych oferty linii lotniczych, rezerwacji hoteli oraz atrakcyjnych okazji związanych z zakupem biletów na mecze drużyn z całej Europy.

Gdańsk to nasze miasto, nasz klub sportowy, a teraz również inspiracja do podróżowania. Motywujemy do doświadczania emocji związanych z każdą strzeloną bramką, ale też przyjemności płynącej z poznawania świata.

Lechia Travel

Z Lechią na koniec świata

Polacy podróżują coraz częściej planują swoje wyjazdy z myślą o rozrywkach dla całej rodziny. Inaczej wypoczynek rozumie mama trójki dzieci, inaczej same jej pociechy czy mąż. Dlatego też w serwisie Lechia Travel każdy znajdzie coś dla siebie, planując swoją podróż.

– Tata może uwzględnić w planie swojej wymarzonej wycieczki zwiedzanie stadionu czy też pójście na mecz, a mama może w tym czasie skorzystać ze strefy SPA. W naszej ofercie znaleźć można zatem nie tylko - wbrew stereotypom - tak zwane męskie wyjazdy, chociaż muszę przyznać, że takich ofert mamy sporo - jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bilety na każdy mecz piłkarski w Europie. - zapewnia Ewelina Labudda, Project Manager Lechii Gdańsk.

- Nasz oferta wykracza zresztą poza futbol. Z myślą o tych, którzy wspólnie chcą dzielić inne sportowe emocje, przygotowaliśmy pakiety biletów na turnieje tenisowe, Formułę 1, żużel, skoki narciarskie oraz mityngi lekkoatletyczne jak również mecze reprezentacji Polski w grach zespołowych. - podsumowuje Cebula-Daniluk. - W naszej najnowszej ofercie znajdą Państwo zarówno bilet na derby Zagłębia Ruhry jak i wyjazd na Fuerteventurę. W ofercie zimowej znajdą się wyjazdy narciarskie z dodatkowymi aktywnościami dla tych, którzy potrzebują urozmaicenia. Zawsze marzyłeś o zwiedzeniu stadionu Campe Nou? Z Lechia Travel jest to możliwe. Dzięki nam dowiesz się również, co jeszcze warto zobaczyć w Barcelonie, planując wyjazd. Pomożemy Ci wybrać hotel oraz zorganizować dojazd – dodaje.

Stworzenie tak pełnej oferty nie byłoby możliwe bez wiarygodnych i sprawdzonych partnerów. Sports Events 365 odpowiada za dostarczenie biletów na wydarzenia sportowe, zaś serwis eTravel za bilety lotnicze i hotele, podczas gdy multiagent Qtravel.pl pomaga znaleźć najlepsze oferty turystyczne.

Lechia Travel

Innowacja na skalę kraju

- Lechia Travel to innowacyjny pomysł w skali naszego kraju. Aby w przyszłości móc rywalizować z najlepszymi klubami sportowymi w Europie, musimy już dziś zacząć myśleć o przyszłości, także tej finansowej. Akademia Lechii Gdańsk daje naszemu klubowi wsparcie, szkoląc i kształcąc zawodników, którzy będą grać w biało-zielonych barwach. Lechia Travel zaś pomoże w przyszłości zapewnić dodatkowe środki na funkcjonowanie klubu. Musimy myśleć naprzód, planować dalsze działania na wielu płaszczyznach, tak jak robią to już inne kluby na całym świecie - komentuje Ewelina Labudda. - Biorąc przykład z innych klubów - Borussii Dortmund czy Benfiki Lizbona - Lechia Travel wprowadza ułatwienie dla fanów futbolu, którzy lubią aktywnie spędzać czas. I proponuje najlepsze emocje związane z piłką nożną – np. weekendy w Dortmundzie, poznanie najbardziej ciekawych elementów tego miasta, podróże śladami BVB, wyjazdy na mecze Ligi Mistrzów UEFA, wizyty na stadionie Borussii. Benfica Lizbona z kolei organizuje w czasie przerwy wakacyjnej kolonie dla młodych adeptów piłki nożnej. Lechia Travel również przewiduje szeroką ofertę dla młodzieży. Ważne jest szukanie inspiracji i sprawdzonych modeli biznesowych dla klubu, które pomogą mu się rozwijać na przestrzeni następnych lat - podsumowuje Ewelina Labudda.

Lechia Travel

#LechiaOnTour

Co może być impulsem do przeżycia przygody? Na stronie internetowej LechiaTravel.pl znajdą się artykuły dotyczące atrakcyjnych miejsc związanych z piłką nożną, recenzje hoteli i restauracji, porady i wskazówki podróżnicze, polecane trasy turystyczne, historie wybitnych piłkarzy, także tych związanych z gdańską drużyną. Czyli treści, które, mamy nadzieję, będą bodźcem do tego, by podróżować i tworzyć wspaniałe wspomnienia.

Motywacją do podróżowania mogą być też konkursy, które Lechia Travel przygotowuje z myślą o kibicach - we współpracy z partnerem Qtravel.pl zorganizowała konkurs dla internautów - Z LECHIĄ NA KONIEC ŚWIATA! Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie: ,,Gdzie chciałbyś pojechać i zrobić sobie zdjęcie w koszulce naszego klubu? ‘’. Do wygrania przygotowano voucher o wartości 3000 złotych na wycieczkę. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody odbędzie się podczas meczu Lechia Gdańsk - Lech Poznań 21.10.2017r. na stadionie Energa Gdańsk! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 października na fanpage’u Lechia Travel na Facebooku.

To tylko początek działań Lechii Travel. O kolejnych inicjatywach przeczytacie na www.lechiatravel.pl.

źródło: Lechia Gdańsk SA

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora