W sobotę 25 marca piłkarze Lechii Gdańsk rozegrają spotkanie sparingowe z Jeziorakiem Iława. Mecz rozpocznie się o godz. 12.30 na Stadionie Miejskim w Iławie przy ul. Sienkiewicza.

Mecz towarzyski z Jeziorakiem będzie dla piłkarzy Biało-Zielonych dobrą okazją do podtrzymania rytmu meczowego. W rozgrywkach Lotto Ekstraklasy trwa bowiem przerwa na spotkania reprezentacyjne. Z tego też względu w sobotę w Iławie nie będą mogli pojawić się gdańscy kadrowicze: Sławomir Peszko, Simeon Sławczew, Lukas Harasllin, Paweł Stolarski, Gino van Kessel i Vanja Milinković-Savić. Pozostali gracze Lechii powinni dostać szansę występu w większym, bądź mniejszym wymiarze czasowym.

Rywal Lechii to drużyna, grająca na co dzień w grupie IV warmińsko-mazurskiej A-klasy. Po rundzie jesiennej Jeziorak prowadzi w tabeli z imponującym bilansem 10 zwycięstw i tylko jednej porażki oraz równie okazałym bilansem bramkowym 51:4. Na swoim boisku drużyna z Iławy jesienią nie miała sobie równych, wygrywając wszystkie sześć spotkań, w których strzeliła rywalom aż 32 gola, tracąc tylko jednego. Jak Jeziorakowi pójdzie w starciu z ekstraklasową Lechią? Przekonamy się o tym już w sobotę 25 marca.

Zapraszamy serdecznie na Stadion Miejski w Iławie na mecz Jeziorak - Lechia. Bilety w cenie 10 zł. Część dochodu ze spotkania przekazana zostanie na leczenie 9-miesięcznej Laury Królik, cierpiącej na poważne schorzenia kręgosłupa i kończyn dolnych.

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora