Kibice Lechii Gdańsk mogą kupować bilety na spotkanie z Zagłębiem Lubin, które rozegrane zostanie na Stadionie Energa Gdańsk w niedzielę 2 kwietnia o godz. 18.

Nabywca wejściówki na mecz Lechia - Zagłębie otrzymuje prawo do kupna w przedsprzedaży biletów na derbowe starcie Biało-Zielonych z Arką Gdynia. Z przedsprzedaży wejściówek na spotkanie Lechia - Arka mogą skorzystać także posiadacze karnetów.

Obecnie kibice Lechii Gdańsk mogą zaopatrywać się w:

  • bilety na mecz z Zagłębiem Lubin
  • bilety na mecz z Arką Gdynia. Warunkiem zakupu jest nabycie biletu na mecz z Zagłębiem

Informujemy jednocześnie, iż zwrot biletu na mecz Lechia - Zagłębie będzie możliwy tylko przy jednoczesnym zwrocie biletu na spotkanie z Arką, o ile został zakupiony w przedsprzedaży.

Posiadacze aktywnych karnetów mają prawo do zakupu pięciu biletów na mecz Lechia - Arka. Z tej opcji można skorzystać do dnia meczu Lechia - Zagłębie (2 kwietnia). Zakup biletów przez posiadaczy karnetów można zrealizować przez Internet z profilu posiadacza abonamentu lub stacjonarnie w dowolnym punkcie sprzedaży wejściówek.

UWAGA!
Na mecz Lechii z Arką w sprzedaży dostępne są wszystkie sektory Stadionu Energa Gdańsk z wyjątkiem górnego poziomu trybuny niebieskiej.

Wszystko o biletach na mecze Lechii Gdańsk w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017 - lechia.pl/bilety

Wejściówki na spotkania Lechii Gdańsk dostępne są na stronie bilety.lechia.pl, w aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Ich wykaz znajduje się TUTAJ

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora