W związku z rozpoczęciem sprzedaży karnetów na spotkania Lechii Gdańsk w sezonie 2017/2018 Klub przygotował odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Dlaczego ceny karnetów są wyższe?
W 2017 roku zdecydowanie wzrosły, z powodu zmian ustawowych, wydatki Lechii w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa kibicom podczas spotkań gdańskiej drużyny, rozgrywanych na Stadionie Energa Gdańsk. Klub musi również uwzględniać zmieniające się koszty z tytułu utrzymania obiektu. Z tych właśnie powodów już od rundy wiosennej poprzedniego sezonu obowiązywały nowe ceny biletów na mecze Biało-Zielonych, które nie uległy zmianie w przypadku nadchodzących rozgrywek (a nawet zostały obniżone o 5 zł, jeśli chodzi o bilety na trybunę niebieską). To na ich podstawie wyliczono nowe ceny karnetów, których wysokość została ustalona w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Kibiców Lechii Gdańsk Lwy Północy.

Gdzie mogę kupić karnet?
Karnety oraz bilety na mecze Lechii Gdańsk dostępne są w Internecie na stronie bilety.lechia.pl, w FanStore Lechia New Balance na Stadionie Energa Gdańsk oraz w pozostałych stacjonarnych punktach sprzedaży. Pojedyncze wejściówki można również zakupić w aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk na urządzenia z systemem Android.karnet na mecze Lechii?

Do kiedy prowadzona będzie sprzedaż karnetów?
Karnety na mecze Lechii sprzedawane będą do dnia meczu z Jagiellonią Białystok w 9. kolejce Ekstraklasy. Ich cena będzie pomniejszana proporcjonalnie do liczby rozegranych spotkań.

Kto może zakupić pakiet karnetowy ze zniżką?
Pakiety karnetowe przeznaczone są dla rodziców bądź opiekunów z dziećmi do lat 16. Można je zakupić w konfiguracji: 1 opiekun + 1 dziecko, 1 opiekun + 2 dzieci, 2 opiekunów + 1 dziecko, 2 opiekunów + 2 dzieci, 2 opiekunów + 3 dzieci. Przy wariantach o większej liczebności dzieci (2+4, 2+5, 2+6 itd.) zakup pakietów należy rozbić na dwie lub więcej transakcji (np. 2+4 = 1+2 oraz 1+2).

Ceny karnetów i biletów

Gdzie mogę sprawdzić, jakie posiadam zniżki?
Zniżki można sprawdzić w każdym stacjonarnym punkcie sprzedaży, lub w swoim profilu w systemie biletowym Lechii Gdańsk. Po zalogowaniu należy przejść do zakładki DANE i odnaleźć pozycję RABAT

Ile procent membership otrzymam po zakupie karnetu na cały sezon 2017/2018?
Po zakupie karnetu na cały sezon jego posiadacz otrzyma 2% zniżki na zakup w kolejnych rozgrywkach.

Gdzie znajdę opcję płatności za karnet w ratach?
Opcję zakupu karnetu w ratach można dokonać przy wyborze płatności. Dostawcą usługi płatności w ratach jest PayU. Raty są oprocentowane zgodnie z aktualną ofertą operatora płatności internetowych.

Czy trybuna niebieska w sezonie 2017/2018 nadal będzie trybuną rodzinną?
Z sektorów G, H, I, J jest dostęp do strefy rodzinnej. Na trybunie niebieskiej nadal w większości zasiadały będą dzieci (w tym grupy zorganizowane ze szkół i inne).

źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora