Spotkanie Lechii Gdańsk z Legią Warszawa cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony kibiców Biało-Zielonych.

W związku z tym klub podjął decyzję o otwarciu dla fanów dwóch górnych sektorów na trybunie żółtej. Trwa sprzedaż biletów na spotkanie Lechii z Legią, które odbędzie się 31 października o godz. 18. W związku z dużą liczbą kibiców, którzy chcą obejrzeć mecz na trybunie żółtej, uruchomiliśmy sprzedaż biletów na górne sektory – 15 oraz 16. W przypadku jeszcze większego zainteresowania, będziemy otwierać kolejne sektory.

Przypominamy jednocześnie, że mecz z Legią to początek akcji #MyWierzymy2, którą klub prowadzi razem ze Stowarzyszeniem Kibiców „Lwy Północy” i Arena Gdańsk Operator. W przypadku, gdy na czterech pozostałych do końca roku meczach Biało-Zielonych w Gdańsku, na trybunach stadionu zasiądzie conajmniej 70 000 kibiców, klub z każdego płatnego biletu przekaże 1zł na wizualną zmianę ścian na wewnętrznych promenadach trybuny zielonej.

Więcej o szczegółach akcji przeczytacie TUTAJ

Informujemy także, że kupując bilet na mecz z Legią, kibice mogą otrzymać nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł w ramach akcji #BudujemyFrekwencjęZCekolem. Co tysięczna osoba, począwszy od kibica 4070, będzie mogła zgarnąć upominek od Sponsora Lechii Gdańsk firmy CEDAT Sp. z o.o.

Po wejściówki na mecze Biało-Zielonych zapraszamy do naszych punktów sprzedaży biletów. Dzięki udziałowi w programie lojalnościowym Oddany Lechista otrzymasz nagrodę w postaci rabatu na zakup biletu, który może wynieść nawet 30%. Więcej informacji na www.OL.lechia.pl.

Przypominamy również o ofercie dla kibiców posiadających Kartę Dużej Rodziny, która uprawnia do zakupu biletów na mecze Biało-Zielonych z 15% zniżką.

Poniżej prezentujemy harmonogram prac naszych kas biletowych na mecz z Legią w dniu meczu:
Od godz. 9.00 – do zakończenia pierwszej połowy, w Pawilonie kasowym nr 1 od strony ul. Żaglowej (przy parkingu P4)
Od godz. 16.00 – do zakończenia pierwszej połowy, w Pawilonie kasowym nr 2 od strony ul. Uczniowskiej (przy parkingu P5)
Kasa techniczna i reklamacyjna czynna od godz. 16.00 w Pawilonie kasowym nr 2

Jednocześnie sprzedaż prowadzą wszystkie punkty Lechii, punkty partnerskie oraz sieć saloników Kolporter. Informacje o tym, gdzie możecie kupić bilet znajdziecie w TUTAJ. Bilety można także kupić przez Internet wchodząc na stronę bilety.lechia.pl.

Jeśli macie już bilet na mecz z Legią Warszawa, koniecznie zachęćcie swoich znajomych do wspólnego wybrania się z Wami na to spotkanie. Pobierzcie swój kod polecający i przekażcie go drogą elektroniczną Waszym znajomym. W przypadku, gdy ktoś z zaproszonych przez Ciebie kibiców zakupi bilet przy użyciu przekazanego im linka, Ty otrzymasz szansę by zgarnąć atrakcyjne nagrody w postaci gadżetów Lechii Gdańsk. Dodatkowo, wszyscy karnetowicze, którzy wezmą udział w naszej zabawie, otrzymują szansę na dodatkowe punkty membership.

Więcej informacji znajduje się TUTAJ

Źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora