Dzięki programowi lojalnościowemu Oddany Lechista każdy kto był na poprzednim meczu z Zagłębiem Lubin kupuje bilet na piątkowe spotkanie z co najmniej 10% rabatem.

Chodząc regularnie na mecze Twoja wejściówka będzie tańsza nawet do 30%.

Nabywając bilet na mecz z Górnikiem Zabrze (16 października 2015 roku, godzina 18.00) masz zagwarantowany rabat na następne spotkanie z Legią Warszawa (31 października 2015 roku, godzina 18.00), a także z Lechem Poznań (29 listopada 2015 roku, godzina 15.30), Śląskiem Wrocław (6 grudnia 2015 roku, godzina 15.30) i Wisłą Kraków. Wystarczy, że regularnie będziesz oglądał „na żywo” spotkania Biało-Zielonych, a nie stracisz rabatów.

Oddany Lechista zakłada, że każdy kupujący bilet automatycznie staje się uczestnikiem programu lojalnościowego. Nie trzeba wypełniać żadnych formularzy, zgłaszać swojej chęci uczestnictwa, czy ponosić dodatkowych kosztów. Odwiedź punkty sprzedaży biletów i zapytaj pracownika, o ile taniej możesz kupić bilet na najbliższe spotkanie Biało-Zielonych.

Informujemy, że kupując bilet na mecz z Górnikiem, można otrzymać do 20 zł rabatu na zakup biletu na mecz z Legią. Sprzedaż biletów na mecz z Legią Warszawa rozpocznie się w sobotę 17 października – w Internecie i w punktach stacjonarnych.

więcej informacji tutaj

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora