Drogie Panie! Przypominamy, że w sobotę 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka.

Jeśli chcecie zrobić prezent swojemu mężowi, narzeczonemu, chłopakowi czy koledze zabierzcie go tego dnia na Stadion Energa Gdańsk na mecz Lechii Gdańsk z Zagłębiem Lubin (początek o 15.30). Sprawicie mu tym sporą frajdę, a przy okazji będziecie mogli wygrać atrakcyjne nagrody.

Podczas spotkania Lechii z Zagłębiem zorganizujemy specjalne konkursy dla par. W pierwszym z nich będziecie musieli zrobić sobie wspólne selfie na Stadionie Energa Gdańsk, pokazując, jak wspieracie Biało-Zielonych w starciu z Zagłębiem. Zdjęcie umieśćcie pod specjalnym konkursowym postem na naszym Facebooku, a najciekawsze ujęcia nagrodzimy podwójnymi voucherami do Spa.

Vouchery Spa będziecie mogli wygrać także w specjalnie przygotowanym konkursie rzutów karnych, który odbędzie się w przerwie meczu. Wezmą w nim udział trzy pary. W rolę bramkarzy wcielą się panowie, zaś strzelczyniami będą ich sympatie.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Lechia – Zagłębie! I pamiętajcie – bilet na mecz Biało-Zielonych najlepszym prezentem dla mężczyzny!

WSZYSTKO O BILETACH NA MECZ LECHIA - ZAGŁĘBIE

źródło: Lechia.pl
O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora