Mohammed El Amine Rahoui zdobył dwie bramki w sparingu rezerw.

Rezerwy Lechii pokonały w meczu sparingowym Gryf Wejherowo 2:1. Obie bramki dla biało-zielonych zdobył Algierczyk Mohammed El Amine Rahoui.

Do przerwy meczu nie padły żadne bramki, lecz po nieco ponad kwadransie drugiej połowy prowadzenie objął Gryf. Chwilę później wyrównał Rahoui, który popisał się indywidualną akcją mającą początek niemal na połowie boiska. Algierczyk, który w piątek zagrał 10 minut przeciwko Pogoni, wpadł w "szesnastkę" rywali i strzałem w długi róg pokonał bramkarza.

Drugiego gola zdobył tuż przed końcem gry. Po rzucie rożnym najpierw uderzał Adam Duda, który trafił w poprzeczkę. Dobitka autorstwa Rahoui zakończyła się jednak umieszczeniem piłki w siatce.

LECHIA: Małkowski - Oualembo, Kostrzewa, Garbacik, Przybylski (46 Iwanowski) - Gołuński (46 Czerwiński), Zyska, Żmijewski (46 Dawidowicz), Rahoui - Ripoli (55 Brzeski), Rasiak (46 Duda).