Jak co roku Akademia Piłkarska Lechia Gdańsk organizuje piłkarskie wakacje dla młodych miłośników piłki nożnej.

Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców do udziału w aktywnym wypoczynku pod opieką doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów. Poza świetną zabawą i profesjonalnym treningiem wzbogacamy obóz o profesjonalne testy szybkościowe i indywidualne opisy umiejętności Uczestników.

Dla kogo?
Dla każdego chłopca w wieku 7-15 lat. Trenerzy, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą w naszym Klubie, doskonale przygotują dla dzieci każdy z treningów. 

Gdzie?
Sztutowo – właśnie tam będziemy doskonalić warsztat piłkarski małych zawodników. Sztutowo         to miejscowość położona pośrodku pasa Mierzei Wiślanej, około 50 km od Gdańska. Unikalny klimat, bliskość natury i niezliczona moc atrakcji będą towarzyszyć uczestnikom kolonii każdego dnia.

Kiedy?
I turnus: 28 lipca – 4 sierpnia 2015 roczniki 2000-2004
II turnus: 4-9 sierpnia 2015 roczniki 2005-2008

Co możemy zaoferować?
Obóz ma na celu rozwój umiejętności piłkarskich uczestników. Dwa razy dziennie odbywać się będą treningi na boisku ze sztuczną lub naturalną nawierzchnią. Ponadto prowadzone będą zajęcia rekreacyjno-ruchowe. Po treningach nasi trenerzy-opiekunowie zagospodarują wolny czas dzieci, z nimi nikt się nudzi! Gry i zabawy ruchowe, projekcje bajek czy filmów o tematyce sportowej, ognisko z pieczeniem kiełbasek integrujące całą grupę to tylko niektóre z atrakcji, przygotowanych dla uczestników obozu. Poza tym każdy będzie miał możliwość plażowania czy kąpieli w basenie. A jeśli nie wodne szaleństwa to może turniej beach soccera? Na nudę nie będzie czasu! Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zdobądź biało-zieloną odznakę!
Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w obozie i zdobycia biało-zielonej odznaki – uczestnicy obozu poprzez odbycie kolejnych etapów szkolenia mają okazję zdobyć wyjątkową odznakę. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma indywidualny opis swoich umiejętności.

Skrócony plan obozu:

 • W dniu wyjazdu przedobozowa odprawa z trenerem koordynatorem Akademii Piłkarskiej Lechia Gdańsk, Tomaszem Borkowskim – panel szkoleniowy;
 • Zwiedzanie Muzeum Lechii Gdańsk;
 • Codzienne treningi zgodne z wytycznymi Wieloletniego Planu Szkolenia Lechii Gdańsk w małych grupach treningowych;
 • W czasie obozu spotkanie z Prezesem APLG Andrzejem Juskowiakiem – byłym zawodnikiem m.in. VFL Wolfsburg oraz Sportingu Lizbona, wielokrotnym reprezentantem Polski, zdobywcą wraz z Kadrą Narodową srebrnego medalu Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie;
 • Turniej beach soccera;
 • Zajęcia z psychologiem sportu Lechii Gdańsk;
 • Testy szybkościowe na fotokomórkach;
 • Dieta sportowca – właściwe odżywianie od najmłodszych lat;
 • Gry i zabawy rekreacyjne.

Zakwaterowanie:
Wszyscy uczestnicy zostaną zakwaterowani w pensjonacie Villa Lemon w Sztutowie, położonym w spokojnej części miejscowości, pokoje 3-6 os. z łazienkami, TV oraz dostępem do Internetu. Na terenie ośrodka znajduje się wiele atrakcji (m.in. basen, miejsce na grilla), które jeszcze bardziej umilą pobyt. W czasie obozu zapewniamy pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie) oraz bezpłatne napoje (herbata, woda) przez cały dzień.
Zapraszamy do odwiedzenia strony pensjonatu http://www.villalemon.pl/

Promocja!*
Dla pierwszych chętnych oferujemy wyjazdy w promocyjnej cenie:

 • I turnus – 900 zł
 • II turnus – 800 zł
*promocja jest ważna w przypadku wysłania zgłoszenia i dokonania opłaty najpóźniej do dnia 15 czerwca 2015

Zgłoszenia od 16 czerwca 2015 – ceny wynoszą:

 • I turnus - 950 zł
 • II turnus – 850 zł

Jak się zapisać?
Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie kwestionariusza zgłoszenia i przesłanie go do nas mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone przez organizatora. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Po zakwalifikowaniu się każdy uczestnik zobowiązany jest uiścić opłatę na podane niżej konto najpóźniej w ciągu 21 dni od daty otrzymania potwierdzenia zgłoszenia (nie później jednak niż do 10.07.2015) oraz dostarczyć wypełnioną kartę kwalifikacyjna uczestnika kolonii w oryginale na spotkanie organizacyjne (data spotkania zostanie wyznaczona pod koniec czerwca i przesłana do wszystkich uczestników drogą mailową). W przypadku chęci skorzystania z promocji opłata powinna być uiszczona w ciągu 21 dni, nie później jednak niż do 15.06.2015.

Wpłaty za obóz (po wcześniejszym wypełnieniu kwestionariusza i przesłaniu go na maila) należy dokonać na konto:

Akademia Piłkarska Lechia Gdańsk
80-560 Gdańsk
ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
Bank Zachodni WBK, V oddział w Gdańsku 93 1090 1098 0000 0001 1744 7053
W tytule przelewu proszę wpisać:
„OBÓZ SPORTOWY LECHISTA I/II turnus, imię i nazwisko dziecka”

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
Tel. +48 58 768 84 40
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty do pobrania:
Kwestionariusz zgłoszenia
Karta uczestnika I turnus
Karta uczestnika II turnus
Regulamin obozu

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora