Ostatni mecz w sezonie Lechia Gdańsk rocznik 2001 wygrała 2:1 z Gedanią i została mistrzem jesieni.

Więc czas na chwilę radości i dalej ... do jeszcze 'cięższej pracy' na treningach, bo utrzymać pozycję nie będzie łatwo.

W niedzielę bramki zdobywali tylko biało-zieloni. Szybko zdobyta bramka przez Wojo tak 'uśpiła Naszych', że cała pierwsza połowa wyglądał jak jedno 'pole walki' - czytamy na stronie rocznika. Zawodnicy Gedanii zagrali jak to miałby być ich ostatni mecz w życiu i mieli swoje okazje do zdobycia bramki. Mocno naciskana obrona popełniła jeden poważny błąd i 'zrobił się remis'. W przerwie trzeba było sobie powiedzieć.....nie można wygrać meczu przechodząc obok niego! Druga cześć spotkania do ciąg dalszy boju piłkarskiego, ale walczyły już dwa zespoły. Każda ubiegająca minuta powodowała coraz mniej siły u Gedanistów i ceną za to była druga bramka dla Lechii - czytamy dalej.

Guci swój 'rajd' na połowę przeciwnika zakończył bardzo silny strzałem w same widły bramki Gospodarzy. W taki przepiękny sposób podsumował swoją grę w całym meczu. Bramka meczu i zawodnik meczu!

Brawo dla Zwycięzców za cały sezon i brawo dla Gedanii bo pokazali, że trzecie miejsce im się po prostu należy.

Źródło: lechia2001.futbolowo.pl