W niedzielę 13 sierpnia wystartował sezon w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Juniorzy Lechii w pierwszym meczu przegrali na wyjeździe 0:1 z Wartą Poznań. Był to także debiut trenera Wojciecha Kustonia.

Latem w klubowej akademii doszło do kilku zmian. Choć dyrektorem wciąż jest dr Paweł Wolański, to w sztabie doszło do kilku roszad. Wojciech Kustoń zastąpił Tomasza Byszko, który od tego sezonu jest asystentem I trenera Podbeskidzia Bielsko-Biała.

W pierwszym meczu tego sezonu w CLJ Biało-Zieloni przegrali z Wartą Poznań po golu w doliczonym czasie gry. Jego autorem był Marcel Kurowski. Za tydzień Lechiści zmierzą się u siebie z zespołem GES-u Poznań. Mecz odbędzie się w sobotę 19 sierpnia w samo południe. 

Warta Poznań U17 - Lechia Gdańsk U17 1:0 (0:0)

Bramka: Marcel Kurowski

Skład Lechii Gdańsk: Kamil Nowak - Nikodem Brodnicki (46. Adrian Krajewski), Borys Jesionowski, Kornel Łukasiak (46. Lukas Wiliams), Wojciech Madej (K), Oliwer Pospieszny, Jakub Richert (75. Alan Łodożyński), Oskar Treder (60. Bartosz Pieczka), Alan Wiśniewski, Julian Woźniak (85. Natan Sobiech), Maciej Zając (65. Jeremi Iwanicki)

Wspieraj Autora na Patronite

źródło:  własne