Nowe Trofeum Mistrza Polski wręczane jest najlepszej drużynie w rozgrywkach Ekstraklasy od 2014 roku.

W ramach cyklu #ESATrophyTour odwiedzi ono w tym sezonie wszystkie miasta, gdzie rozgrywane są mecze LOTTO Ekstraklasy. W niedzielę zawita do Gdańska - do Galerii Morena.

Teraz po Trofeum może sięgnąć każdy i poczuć jego ciężar - dosłownie i w przenośni! Zapraszamy kibiców Lechii Gdańsk, aby skorzystali z wyjątkowej okazji, żeby przyjść i zrobić sobie zdjęcie z Trofeum i medalem Mistrza Polski. Puchar za wygranie rozgrywek LOTTO Ekstraklasy będziecie mogli obejrzeć w Galerii Morena przy ul. Schuberta 102A w niedzielę 26 marca w godz. 14 - 20.

Sama możliwość zobaczenia z bliska trofeum za Mistrzostwo Polski to nie wszystko! #ESATrophyTour w Galerii Morena to również turnieje w piłkarzyki, rozgrywki w FIFA 17, konkursy prowadzone przez spikera Lechii Marcina Gałka i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. klubowymi pamiątkami Lechii Gdańsk oraz biletami na mecz Biało-Zielonych z Zagłębiem Lubin. To także szansa na spotkanie klubowej maskotki Lechii - Lwa oraz piłkarzy gdańskiej drużyny - Grzegorza Kuświka, Mario Malocy i Olivera Zeleniki, którzy czekać na Was będą od godz. 15.30 do godz. 17. Będziecie mogli zdobyć autografy piłkarzy, a także zrobić sobie zdjęcia z nimi oraz pucharem.

Zachęcamy do publikowania zdjęć na Instagramie pod hashtagiem #ESATrophyTour i oznaczeniem konta @ekstraklasa_official. Najbardziej kreatywne - zostaną nagrodzone!

Nowe Trofeum Mistrza Polski zostało pokazane światu tuż przed zakończeniem rozgrywek 2013/14. Mierzy ono 71 centymetrów wysokości, waży 10,8 kilogramów i symbolizuje orła wznoszącego się do lotu ze skrzydłami układającymi się w kształt litery V.

#ESATrophyTour to wspólny cykl eventów Ekstraklasy S.A. i jej partnerów - marek LOTTO, nc+, adidas, Panini, City Handlowy a także klubów naszej ligi.

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora