lechia

Sylwester Nikolay to 37 letni mąż i ojciec 2 dzieci, a także kibic Lechii z Kościerzyny, który od kilku lat prowadzi walkę z nowotworem. Mimo leczenia choroba postępuje, pojawiają się nawroty i przerzuty.

Wszystkie możliwe metody leczenia w naszym kraju nie przyniosły rezultatu. Ostatnią szansą jest nowatorska metoda stosowana w klinice w Chinach, której koszt wynosi 200 tyś. zł. Rodziny nie stać na taki wydatek, dlatego szukają środków na leczenie wśród ludzi dobrej woli.

Jednym z podstawowych zadań statutowych Stowarzyszenia jest pomoc kibicom w ciężkiej sytuacji. A walka z nowotworem to jedna z tych najcięższych. Dlatego postanowiliśmy się włączyć w akcję zbierania funduszy na leczenie dla Sylwestra.

Od godziny 16:00 osoby wyposażone w identyfikatory z logiem „Lwów Północy”, z puszkami będą ustawione w 2 miejscach: przed wejściem od ul. Żaglowej i przed wejściem od ul. Uczniowskiej. Zbiórka zakończy się ok. 10 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego. W tych miejscach każdy chętny będzie mógł chociażby drobną kwotą wspomóc finansowo walkę kibica Lechii z chorobą. Nie żałujmy pomocy, mamy szansę uratować życie kibicowi Lechii, a przede wszystkim ojcu 2 dzieci.

Poniżej prezentujemy plakat związany z akcją:

Pieniądze można też przelewać na nr. konta podany na plakacie:

Zespół Caritas Parafii Świętej Trójcy w Kościerzynie:

22 8328 0007 2001 0004 0107 0001

Z dopiskiem „Na leczenie Sylwestra”

 

Źródło: Lwy Północy