lechia

Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje dla wszystkich chętnych zapisy na pociąg specjalny oraz sprzedaż biletów na mecz Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk.

 

Cena przejazdu wynosi 90 zł w obie strony wraz z biletem na mecz. Osoby jadące własnym transportem zapłacą za bilet 1 zł + 19 zł koszt okazjonalnego gadżetu. Gadżety dostanie pierwsze 1500 osób.Zapisy ruszają od jutra tj. od niedzieli 23 października i odbywać się będą w sklepie Stowarzyszenia mieszącym w Wielkim Młynie. Zapisujemy się do wyczerpania puli biletów, jednak nie później niż do czwartku, 27 października. Zapisy odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach 12-18, natomiast jutro w godzinach 12-16.W tym okresie każdy kibic będzie mógł skorzystać z 10% procentowego rabatu na wszystkie produkty znajdujące się w sklepie. Rabat będzie udzielany na hasło: ŚLĄSK WROCŁAW. Rabatu nie udzielamy na rzeczy już przecenione.Niewątpliwie w dobrym tonie będzie podarowanie po meczu naszym braciom z Wrocławia gadżetu, który otrzymamy podczas zapisów.
CAŁKOWITY ZYSK Z ORGANIZACJI WYJAZDU (O ILE TAKI BĘDZIE) ZOSTANIE PRZEKAZANY NA GOŚCINĘ KIBICÓW ŚLĄSKA PODCZAS WIOSENNEGO MECZU W GDAŃSKU.Wszelkie zachowania patologiczne, które nie licują z godnością kibica gdańskiej Lechii, szargające wizerunek naszego kochanego klubu, będą stanowczo eliminowane.INFORMUJEMY, ŻE W SYTUACJI KIEDY NA POCIĄG NIE UZBIERA SIĘ 700 OSÓB, ZOSTANIE ON ODWOŁANY A PIENIĄDZE ZWRÓCONE.
źródło: Lwypolnocy.pl