Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje dla wszystkich chętnych zapisy oraz sprzedaż biletów na mecz Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk, który odbędzie się w sobotę 30 maja we Wrocławiu oraz zapisy na wyjazd do Białegostoku (07.06).

Cena biletu na mecz we Wrocławiu wraz z okazjonalnym gadżetem (inny niż poprzednim razem) wynosi 30 zł. Jeśli chodzi o wyjazd do Białegostoku to planowany jest pociąg specjalny.

Zapisy ruszają od najbliższego wtorku, tj. 26.05. w sklepie Stowarzyszenia mieszącym w C.H. "Wielki Młyn". Jeśli chodzi o mecz we Wrocławiu to potrwają do piątku (29.05.). Zapisy na wyjazd do Białegostoku potrwają w dwóch etapach. W pierwszym (od 28.05. do 30.05.) koszt wyjazdu wynosi 90zł. Po tym terminie cena wzrasta do 110zł, a zapisy potrwają do 05.06. (z wyłączeniem weekendu oraz Bożego Ciała.

Zapisy prowadzimy w godzinach 15-18. Prosimy o nie przychodzenie poza tymi godzinami, gdyż nie będzie osoby prowadzącej zapisy.

Zamówienia dla FC na mecz we Wrocławiu należy przesyłać na nowym formularzu wyjazdowym, do wtorku (26.05), do 20:00. Listy dotyczące wyjazdu do Białegostoku należy przesłać do niedzieli (31.05) do godziny 20;00 w obowiązującej cenie 90zł. Wszystkie, które przyjdą po tym terminie będą się wiązały z podniesieniem kwoty do 110zł.

JESTEŚMY ZAWSZE TAM, GDZIE NASZA LECHIA GRA!

Źródło: Lwy Północy

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora