Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd do Białegostoku (07.06).

Zapisy na to spotkanie miały wystartować wczoraj, jednakże z powodu szykowanej niespodzianki rozpoczynamy je jutro. Niespodzianki tak naprawdę są dwie. Pierwszą z nich jest fakt, iż nasz klub postanowił sfinansować pociąg specjalny, którym udamy się na mecz. Drugą niespodzianką jest unikatowy gadżet, jaki dostaną kibice udający się na wyjazd. Tym samym cena wyjazdu wraz z biletem oraz koszulką wynosi JEDYNE 40 zł.

Zapisy ruszają od jutra, tj. czwartku 28.05. w sklepie Stowarzyszenia mieszącym w C.H. "Wielki Młyn" i potrwają do 05.06. lub do wykorzystania puli biletów (z wyłączeniem weekendu oraz Bożego Ciała). Co ważne, w tym tygodniu (czwartek i piątek) zapisać się mogą jedynie osoby, które w bieżącym sezonie zaliczyły co najmniej 4 wyjazdy, czego potwierdzeniem będzie obecność na listach wyjazdowych. Zapisy prowadzimy w godzinach 15-18. Prosimy o nie przychodzenie poza tymi godzinami, gdyż nie będzie osoby prowadzącej zapisy.

Zamówienia dla FC na mecz w Białymstoku należy do niedzieli (31.05) do godziny 20:00.

JESTEŚMY ZAWSZE TAM, GDZIE NASZA LECHIA GRA!

Źródło: Lwy Północy

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora