lechia

Kilka dni temu prezentowaliśmy wam przebieg pierwszych pięciu dni "Biało-Zielonych Wakacji" czyli inicjatywy, którą od kilku lat organizuje SKLG „Lwy Północy”.

Jest to już piąta edycja Biało-Zielonych Wakacji.W poprzednich latach akcja odbywała się w formie wakacyjnych wymian dzieci z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych, które Stowarzyszenie Lwy Północy organizowało wspólnie z zaprzyjaźnionymi stowarzyszeniami kibiców z Krakowa.

Dzieci z wyżej wymienionych miast przyjeżdżały do Gdańska, gdzie Stowarzyszenie zapewniało im pobyt oraz szereg wakacyjnych atrakcji. Podopieczni z Gdańska w podobny sposób spędzali czas w Krakowie.

LP

O szczegółach pobyty dzieciaków relacjonują na swoim portalu Lwy Północy prezentując szczegóły każdego dnia wypoczynku młodych gości.

Dzień szósty

Dzień siódmy

Dzień ósmy

Dzień dziewiąty

Dzień dziesiąty

Biało-Zielone Wakacje 2012 to inicjatywa Stowarzyszenia Lwy Północy, której wynikiem jest zorganizowanie dwutygodniowych wakacji grupie dzieci z polskich rodzin z Wileńszczyzny. Pobyt dzieci w Gdańsku jest w całości finansowany ze środków własnych Stowarzyszenia oraz dobrowolnych zbiórek organizowanych wśród kibiców, a także dzięki nieocenionej pomocy szeregu instytucji, osób prywatnych oraz kibiców.

lp

Brawo Lwy Północy!

fot. Lwy Północy
O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora