lechia

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz pucharowy Bogdanka Łęczna - Lechia Gdańsk.

Cena przejazdu na mecz wynosi 80 zł w obie strony wraz z biletem wstępu. Cena biletu na mecz dzięki dobrej woli władz spółki Lechia Gdańsk S.A. wynosi symboliczne 1,08 zł dla fanów jadących zorganizowanym transportem.

Zapisy prowadzone będą w sklepie Stowarzyszenia znajdującym się w Wielkim Młynie przy ul. Wielkie Młyny 16 począwszy od wtorku 7 sierpnia w godzinach 12-18. Ostatnim dniem zapisów będzie piątek 10 sierpnia, o ile oczywiście nie wyczerpią się miejsca w transporcie zorganizowanym.

Zamówienia od fanklubów należy kierować do koordynatora ds. kibiców do czwartku włącznie.

Ważne jest, że jedziemy wszyscy razem, a o miejscu i godzinie zbiórki każdy zostanie poinformowany przy zapisach.

Rozpoczynają się też zapisy na wyjazd do Szczecina. Jakim środkiem transportu tam pojedziemy zależy od nas samych. Gdy uzbieramy odpowiednią ilość osób, do Szczecina udamy się pociągiem specjalnym. W innym wypadku czeka nas wyjazd innym środkiem transportu. Od 7 do 17 sierpnia cena za wyjazd wynosi 70 zł. Po 17 sierpnia koszt wyjazdu wynosi 90 zł. Cena zawiera przejazd w obie strony oraz bilet na mecz.

Przypominamy również, iż na wyjeździe jak zwykle obowiązuje regulamin wyjazdowy dostępny na stronie Lwów Północy pod linkiem:

Regulamin Wyjazdowy

PODCZAS ZAPISÓW, KAŻDY KIBIC BĘDZIE MÓGŁ ZAKUPIĆ GADŻET LECHII GDAŃSK. DLA POSIADACZY KARTY KIBICA UDZIELANY JEST RABAT W WYSOKOŚCI 10%. OBECNIE W PROMOCJI JEST PAKIET SZALIK + KOSZULKA ZA JEDYNE 50 ZŁ. RABAT NIE PRZYSŁUGUJE NA TOWAR PRZECENIONY.

Lechia Gdańsk

Źródło: Lwy Północy