lechia

W środę 23 listopada na sektorze zielonym wreszcie zamontowane zostało długo wyczekiwane gniazdo.

Jego wykonania podjęły się „Lwy Północy”, a dokładniej firma wybrana przez nasze stowarzyszenie w konkursie ofert, w którym - nie ukrywamy - w głównej mierze decydowała cena zaproponowana przez potencjalnego wykonawcę.

Lwy Północy

Po wybraniu najlepszej oferty przystąpiliśmy do działania. Wykonawca otrzymał wszelką potrzebną dokumentację i dzięki temu od najbliższego meczu osoby prowadzące doping wreszcie nie będą musiały stać na ogrodzeniu. Mamy nadzieję, że pozwoli to nam na kolejny postęp w dopingu dla Lechii!!! Jednocześnie chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom z klubu Lechia Gdańsk S.A., za współpracę i pomoc przy całym przedsięwzięciu !!!

Lwy Północy

Wraz z nową konstrukcją lepiej wszystkim będą mogli zaprezentować się bębniarze wraz z trzema nowymi bębnami, które każdy miał okazję usłyszeć już na meczu z Widzewem. Wraz z pokrowcami i pozostałym potrzebnym do nich asortymentem zostały zakupiony przez stowarzyszenie dzięki ofiarności dwóch kibiców, którzy przekazali nam środki specjalnie na ten cel. Jeszcze raz chcielibyśmy Wam bardzo podziękować!!!

Do tego wszystkiego dochodzi także zmienione nagłośnienie ustawiane od kilku meczów specjalnie na potrzeby nas kibiców, a możliwe jest to dzięki uprzejmości klubu, któremu zawdzięczamy zapewnienie sprzętu na każdy mecz.

Lwy Północy

Nie pozostaje nam nic innego, jak te wszystkie udogodnienia odpowiednio wykorzystać do fenomenalnego dopingu, dzięki któremu nasza drużyna wzbogaci się o jakże potrzebne 3 punkty!!!

Źródło: Lwy Północy