Serdecznie zapraszamy do udziału w aukcji charytatywnej, której przedmiotem jest piłka z podpisami zawodników Lechii Gdańsk oraz trenera bramkarzy Dariusza Gładysia!

Na piłce widnieją podpisy takich zawodników jak m.in. Wojciech Zyska, Piotr Brożek, Deleu, Łukasz Kasprzycki, Grzegorz Rasiak, Łukasz Surma, Mayoral, Airapetian, Marcin Pietrowski, Traore, Mateusz Machaj, Kacper Łazaj, Oualembo, Krzysztof Bąk, Vytautas Andriuškevičius, Rafał Janicki, Jarosław Bieniuk, Bartosz Kaniecki!

Całkowity dochód z aukcji przeznaczony zostanie na dofinansowanie ferii zimowych dla Dzieci z Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Gdańsku-Oliwie. 

W ośrodku tym znajdują się dzieci w wieku od niemowlęctwa do 12-go roku życia, które przez wzgląd na mnogość nieuleczalnych, przewlekłych chorób, wymagają specjalistycznej opieki 24 godziny na dobę.

Poprzednie aukcje organizowane przez nas w latach ubiegłych przy ogromnej pomocy serwisu internetowego lechia.pl, przynosiły bardzo wymierne efekty! Dzięki hojności Kibiców i Allegrowiczów na przestrzeni trzech lat udało nam się uzbierać blisko 2.500zł!

LICZYMY NA WASZĄ POMOC I OTWARTE SERCE!

Naszym duchowym opiekunem jest Dawid Zapisek, który przez lata bardzo wspierał nasze działania oraz sam ofiarowywał swoje kibicowskie skarby na rzecz Dzieci z Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego w Oliwie.

Organizatorem aukcji jest x. Paweł Borkowski – wikariusz parafii p.w. św. Siostry Faustyny na Rotmance, wielki kibic sportu, w szczególności piłki nożnej i Lechii Gdańsk, swego czasu zawodnik młodzieżówek Lechii – ale przede wszystkim wielki Przyjaciel Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego w Gdańsku-Oliwie.

Licytacja potrwa do 12 listopada.

Lechia Gdańsk

Zapraszamy do licytowania!

Źródło: allegro

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora