lechia

Już tylko 10 dni dzieli nas od IV patriotycznej pielgrzymki kibiców. Nie wahaj się tylko zarezerwowuj sobię czym prędzej czas na sobotę 7 stycznia 2012 i wybierz się z nami na Jasną Górę.

Do naszej redakcji trafiły właśnie szczegóły dotyczące zapisów na pielgrzymkę.

Zapisy na IV Pielgrzymkę Kibiców do Częstochowy przyjmuje kolega Zbyszek Wnuk, do 4 stycznia włącznie. Po zamknięciu listy chętnych, zostanie podana informacja o miejscu i godzinie wyjazdu z Gdańska. Ważne! Z uwagi na pracę nie zawsze mogę odebrać telefon, w związku z tym na wyjazd można się zapisywać również przez pocztę e-mailową. Przewidywany koszt wyjazdu to ok. 100 pln. Wyjazd w nocy 6/7 stycznia, powrót z Częstochowy w dniu 7 stycznia 2012 r.
Telefon: 502-549-346 / E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pamiętajcie jedno - nie jest to jakaś tam impreza dla towarzystwa wzajemnej adoracji. Gwarantujemy Wam, że już w drodze powrotnej będziecie rezerwowali sobie czas na piąta pielgrzymkę!

Przypomnijmy, jak wygląda program tegorocznej pielgrzymki.

Częstochowa 7 stycznia 2012 r.

13.00 - Msza św. w Kaplicy Cudownego Obrazu pod przewodnictwem ks. inspektora Marka Chmielewskiego SDB, po mszy poświęcenie barw klubowych i transparentów patriotycznnych;
14. 30 - Sala ks. Kordeckiego spotkanie z dr. hab. Sławomirem Cenckiewiczem i promocja książki "Długie ramię Moskwy" - prowadzący Tomasz Sakiewicz red. nacz. "Gazety Polskiej";
15. 30 - Prezentacja "Strefy Wolnego Słowa" - red. Tomasz Sakiewicz;

W czasie pielgrzymki tradycyjnie zostaną zebrane ofiary na „Pogoń Lwów”. Będzie też możliwość zakupienia szalików „Wilno – Lwów” jako cegiełek na ten cel.

Lechia.net

Organizator: Salezjańskie Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży w Pile
ks. Jarosław Wąsowicz SDB [501 471 835]

 

Źródło: własne