lechia

W dniu 13.04.2012 w gdańskim klubie Medyk odbył się koncert charytatywny dla młodego kibica Lechii - Marka Mizery.

Trójmiejskie kapele - Lamia Reno, Born in the PRL, Abdul Kebab Buła Jaba oraz Mainstream zagrały energetycznie, a najlepiej na koncercie bawił się sam Mareczek, co widać na filmie.

Rodzice przywieźli młodego kibica na przysłowiową godzinkę, a został do samego końca, zagrał na perkusji, wystąpił na scenie jako frontman kapeli Lamia Reno oraz wywijał na parkiecie.

Otrzymał również prezent - pałki do perkusji, które powiększyły Jego kolekcję pamiątek. Liczne gadżety sportowe, przekazane przez trójmiejskie kluby (m.in. piłki i koszulka Lechii Gdańsk z podpisami, koszulka Atomu Trefla Sopot Pauliny Maj z autografem, koszulka koszykarzy Trefla Sopot z podpisami, książka podpisana przez Tomasza Golloba itp.), zostały wystawione na aukcjach Allegro, aby osiągnąć jak najwyższy zysk.

Pieniążki są niesamowicie potrzebne Rodzicom Marka na dalsze leczenie syna, gdyż jeden turnus rehabilitacyjny kosztuje aż 4.000 zł. Na koncercie zebraliśmy ponad 400 zł, teraz liczymy na czynny udział w licytacjach trójmiejskich i nie tylko kibiców.

 

Lechia Gdańsk

Link do licytacji dla Mareczka

 

Można również przelać pieniążki na rzecz Mareczka lub przekazać 1% podatku - więcej na http://wielkimaykibic.blogspot.com/2012/01/1-dla-mareczeka-na-rehabilitacje.html

Pragniemy podziękować kapelom, które zagrały totalnie za darmo oraz fanom przybyłym na koncert.

Źródło: własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora