W 2014 na rynku ma pojawić się projekt muzyczny 'KUPUJCIE POLSKI RAP x KOLORUJEMY.pl'.

Album, na którym usłyszymy polskich raperów będzie wspierał akcję kibiców, której celem jest odnawianie domów dziecka.

Kupujcie Polski Rap to stowarzyszenie zajmujące się promowaniem zakupu legalnych nośników rapowych, Kolorujemy natomiast, to inicjatywa kibiców, mająca na celu pomoc w odnawianiu Domów Dziecka w całej Polsce. „Chcemy, aby dzieci z Domów Dziecka poczuły się ważne. Chcemy pokolorować ich przestrzeń remontując wybrane placówki. Chcemy przy tym dobrze się bawić i rywalizować co już się dzieje” – deklarują inicjatorzy akcji.

– Nie ma nic lepszego niż możliwość pomagania w jednoczesnym połączeniu z pasją, dlatego postanowiliśmy połączyć siły z akcją Kolorujemy i za sprawą raperów dać komunikat, że warto wspierać takiej akcje – mówi Marcin Gabla Producent Wykonawczy Projektu. – Na płycie oprócz młodej krwi usłyszymy weteranów sceny, jednak na szczegóły musimy jeszcze poczekać - dodaje.

Już dzisiaj wiemy, że produkcją krążka zajmie się NOTAFAKE oraz drugi producent, którego jeszcze nie poznaliśmy. Na albumie pojawi się czołówka polskie sceny rap, z ujawnionych na dzień dzisiejszy raperów usłyszymy: Kobrę, Vixena, Oxona czy Kaena.

Krążek trafi do sprzedaży sklepowej, a część zysków sprzedażowych trafi na rzecz Akcji Kolorujemy.

Więcej:
www.facebook.com/KolorujemyRapem
www.kolorujemydzieciom.pl
www.facebook.com/Kolorujemy

Źródło: własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora