lechia

W ostatnich tygodniach dowiedzieliśmy się o problemie, jaki dotknął kibica Lechii z Tczewa. Syn Sebastiana, niespełna dwuletni Artur Rosa choruje i jedyną szansą na to, by chłopiec odzyskał pełną sprawność są kosztowne rehabilitacje.

Jedno spotkanie z rehabilitantem, czy wizyta u lekarza specjalisty wiąże się z wydatkiem rzędu 50-100zł. Dużym krokiem na przód byłby specjalny turnus rehabilitacyjny. Niestety jego koszt jest bardzo wysoki, gdyż oscyluje w granicach 5000 zł.

Kibice z miejscowości będących oficjalnymi fanklubami Lechii Gdańsk postanowili pomóc swojemu przyjacielowi w potrzebie. Zrzeszeni w ramach Rady Fanklubów przygotowali projekt szalika ukazującego, iż biało-zielone ośrodki stanowią jedność ku chwale gdańskiej Lechii.

Szalik będzie dziany wedle poniższego projektu, metodą HD. Uwaga! Będzie to pierwszy taki szalik na Lechii! Jego koszt to JEDYNE 30zł!

Zobacz projekt szalika

 

Przygotowany został również projekt bluzy. Bluza kosztuje jedyne 100 zł, będzie się charakteryzowała doskonałym nadrukiem oraz gramaturą.

Zobacz projekt bluzy

Osoby zamieszkujące Fankluby w celu zapisania się na któryś z gadżetów, proszone są o kontakt z koordynatorami w swoich miastach. Ci po sporządzeniu listy proszeni są o przekazanie ich Radzie Fanklubów, wraz z zebranymi kwotami.

Osoby, nie mające kontaktów w FC, mogą zapisać się poprzez forum http://lechia.gda.pl/forum/watek/6572/, bądź drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Płatność dla takich osób za pomocą przelewu na numer konta:

42 1050 1764 1000 0090 4849 9090
Dane do przelewu: Robert, Starogard Gdański

W tytule prosimy o podanie swojego nicku (w przypadku zapisów drogą mailową nazwiska) z forum oraz rozmiaru bluzy.

Zapisy na oba gadżety prowadzimy do 20.12.2011

DOCHÓD ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA LECZENIE NASZEGO MAŁEGO PRZYJACIELA Z LGFT! Pomóżmy małemu chłopcu odzyskać zdrowie!

LECHIA TO SIŁA, KTÓRA NAS ZJEDNOCZYŁA! FANKLUBY LECHII GDAŃSK

AKTUALIZACJA [05.12.2011r]

Stało się coś, co pokazuje, iż bycie Lechistą to nie jest zwykła sprawa. To coś wielkiego! W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy przelew, który nas bardzo zaskoczył. Wręcz wszyscy oniemieliśmy łącznie z Kusym i jego żoną, rodzicami Arturka. Jeden z kibiców z Gdańska wykonał przelew na odpowiednią kwotę, zatytułowany: "100 szalików dla uczniów ze szkoły SP5 w Tczewie - pozdrowienia dla Sebastiana ojca Arturka". Serce rośnie widząc takie rzeczy. Hasło "Lechia to siła, która nas zjednoczyła" nabrało jeszcze większego znaczenia. Wiem, że to kolego czytasz, naprawdę SZACUNEK! Jesteś wielki! Swoim darem serca znacznie przybliżyłeś Arturka do pełni sprawności oraz wywołałeś wiele uśmiechu na twarzach dzieciaków z Tczewa, które tak pięknie dopingowały Lechię na ostatnim meczu. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Więcej o Arturku i Jego chorobie można się dowiedzieć tutaj