W niedzielę w Sopocie odbył się kolejny sparing żeńskiej drużyny Lechii Gdańsk. Podopieczne trenera Roberta Bandrowskiego podejmowały Stomil Olsztyn U-17 i wygrały to spotkanie 2:1.

Na listę strzelców w niedzielnym spotkaniu w biało-zielonych barwach wpisały się Zuzanna Łachinowicz oraz Lidia Zakrzewska. Bramki padały w 25 oraz 85 minucie spotkania. Dla Stomilu chwile po zmianie stron trafiła Anna Gliszczyńska. 

Jak trener Robert Bandrowski ocenił grę swoich podopiecznych? Oto co napisał po spotkaniu na swoim profilu: -To był jeden z tych meczów, gdzie masz wiele sytuacji 100% a strzelasz z tego tylko dwie bramki. To jeden z takich meczów, gdzie niby taktycznie nie wyglądamy najlepiej, ale tracimy tylko jedną bramkę, bo na dużo więcej przeciwnikowi nie pozwalamy. W końcu to jeden z tych meczów, z których może nie jesteśmy szczególnie zadowoleni jeśli chodzi o naszą grę, ale jednak dochodzimy do groźnych sytuacji i wygrywamy mecz. Teraz analizujemy video z dzisiejszego meczu. Poprawimy co trzeba i na ligę za miesiąc musimy być już gotowi na 100%. - napisał trener biało-zielonych.

Przed zawodniczkami jeszcze miesiąc przygotowań przed startem rozgrywek. Pierwsze wiosenne spotkanie w III lidze rozegrają 27 marca.

 

 

 

źródło:własne

fot: trener Robert Bandrowski