Nasi stali czytelnicy pewnie wiedzą, że od samego początku istnienia portalu (rok 2003) stawiamy na multimedia. Staramy się publikować zdjęcia i filmy z większości wydarzeń. Na naszym kanale na YouTube znajdziecie już ponad 1200 materiałów wideo. Zależy nam, byście o tym pamiętali i je oglądali. 

W tym celu ruszamy z nowym projektem Lechia.TV, gdzie w chwili obecnej prezentujemy nasze playlisty. Jest to pierwsza wersja nowego serwisu.

Jak zapewne zauważyliście w ostatnich miesiącach brakuje materiałów meczowych - niestety pandemia trochę namieszała. Wykorzystujemy ten czas publikując wywiady z obecnymi i byłymi piłkarzami. Przypominamy historię Lechii i jej sekcji w tym szczególnym momencie 75-tych urodzin klubu. Planujemy też dodać większość piosenek o Lechii, które znamy.

Co będzie dalej?

Zależy od Was. Od tego czy Wam się podoba to, co robimy. Czy wśród Was znajdą się chętni do rozwijania tego projektu? Czy uda nam się znaleźć finansowanie? No i oczywiście czy Klub będzie otwarty na nasze pomysły.

Tematów jest wiele. Mamy nadzieję, jeszcze nie raz zaskoczyć mile naszych czytelników.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora