Trwa przerwa w rozgrywkach. To idealny moment, by poszukać wśród kibiców świeżej krwi do pracy w redakcji. Tematów jest bardzo dużo. Nie planujemy zwalniać tempa. Chcemy być najlepszym źródłem informacji dla Kibiców Lechii Gdańsk. Jednak by móc działać, potrzebne są ręce do pracy. Może to właśnie ten moment, byś do nas dołączył i zaczął pisać, fotografować lub tworzyć materiały wideo.

Od 2003 na portalu Lechia.net Kibice piszą dla Kibiców. Część z nich zrobiła tu pierwszy dziennikarski krok, potem pracowała w Klubie (nie tylko w Lechii) lub pisze/pisała dla największych komercyjnych dzienników/portali w Polsce. My nadal chcemy promować i odkrywać młode talenty, dlatego też stale szukamy świeżej dziennikarskiej krwi!

Wiek nie gra roli. Masz 15 lat? A może 65? To nie ma znaczenia. Chcesz być częścią grupy dziennikarskich pasjonatów piszących o Lechii Gdańsk? – dołącz do naszej redakcji i prowadź wspólnie z nami portal Lechia.net!

Przed zgłoszeniem oceń swój czas i możliwości.

Dla Wszystkich, którzy pragną aktywnie dokumentować historię naszego ukochanego Klubu, mamy wyjątkową propozycję dołączenia do ekipy redakcyjnej.

Uwieczniajcie wydarzenia, które dzieją się na naszych oczach.

Poszukujemy chętnych do pracy typowo redakcyjnej. Pamiętaj, że duża część pracy redakcyjnej odbywa się w weekendy - wówczas bowiem rozgrywane są mecze piłkarskie/rugby. Cykliczne zajęcia weekendowe ograniczają możliwość stałej współpracy.

Od kandydatów nie jest wymagane doświadczenie w mediach czy specjalna wiedza techniczna. W działalności przy serwisie niezbędny jest natomiast stały dostęp do Internetu oraz telefon komórkowy.

O czym miałbyś pisać? Lechia to nie tylko Ekstraklasa. Lechia to także drużyna rezerw, juniorzy, drużyna kobieca, rugby.

Lechia Gdańsk ma rzeszę kilkudziesięciu tysięcy fanów, wśród których na pewno znajdują się osoby chcące spróbować swoich sił w fachu Dziennikarza/fotoreportera/twórcy treści wideo.

Nie obawiaj się braku wcześniejszego doświadczenia – każdy z nas zaczynał swoją przygodę na łamach portalu Lechia.net od zera.

Nasze wsparcie pozwoli Tobie na rozwój umiejętności i być może, jak pokazuje historia, będzie początkiem na drodze kariery zawodowego dziennikarza. Wszystko w twoich rękach!

Pamiętaj, że pasja w połączeniu z jej realizacją jest podstawą dobrej zabawy - a na tym nam wszystkim zależy.

Dlatego, nie czekaj i nie zastanawiaj się w nieskończoność. Podejmij rękawice i wyślij swoje zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przy zgłoszeniu napisz koniecznie czym kierowałeś się zgłaszając się do nas, oraz jakie umiejętności możesz zaoferować jako nasz przyszły redaktor i w jakiej działalności serwisowej sprawdziłbyś się najlepiej.

Z Biało – Zielonymi pozdrowieniami Ekipa Lechia.net

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora