Wielu kibiców i sportowców Lechii Gdańsk zasiadło już w Sektorze NIEBO. Co roku jest ich coraz więcej. Szczególnie teraz warto o nich pamiętać, ale oczywiście zachęcamy do odwiedzania grobów zmarłych i pamięci o nich przez cały rok. Na naszych stronach znajdziecie sylwetki blisko 100 kibiców.

Jak co roku w okolicach 1 listopada wspominamy wszystkich tych, którzy odeszli. Biało-Zielona rodzina pomniejszyła się w kończącym się roku o kilkunastu Lechistów. Wśród nich są osoby, które dzięki informacjom od Was dodaliśmy do Sektora Niebo. Ich sylwetki przedstawiamy poniżej. Są to zarówno kibice, ale także byli sportowcy. Dzięki stworzonemu przez naszą redakcję Sektorowi Niebo pamięć o nich będzie trwała wiecznie.

W najbliższych dniach odwiedzicie zapewne groby bliskich - pamiętajcie także o grobach członków Biało-Zielonej Rodziny. Kibice, działacze, sportowcy - zasługują na pamięć. My przy okazji prosimy o podsyłanie zdjęć grobów, które uzupełnią galerie przy poszczególnych osobach.

Współtwórz Sektor Niebo

Jeżeli posiadasz jakieś dane, które pozwolą uzupełnić opis danej osoby (zdjęcia, data urodzenia, data śmierci), skontaktuj się z naszą redakcją Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zgłaszajcie też innych Lechistów, których do tej pory brakuje na tej podstronie.

Korzystając z okazji, zachęcamy również do przysyłania nam osobistych wspomnień dotyczących poszczególnych osób. Możecie to także zrobić osobiście poprzez umieszczanie komentarzy pod artykułami o danej osobie.

Poniżej lista osób, które pożegnaliśmy w ostatnich 12 miesiącach wraz z odnośnikami do ich sylwetek.

01gralak

junior

20030622lechia piastgliwice 26 20120704 2026615242

09

00

04

03

01

grabowski 02

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora