Lechia.Net od samego początku swojego istnienia stawia na multimedia. Wiemy, że Kibice oczekują ciekawych fotorelacji i materiałów wideo. Niestety nasze apele o wsparcie i pomoc przy tworzeniu oraz obróbce materiałów wideo, odbijają się głuchym echem. 

Ciężko jest to zrozumieć w sytuacji, gdy Lechia Gdańsk ma kilkadziesiąt tysięcy Kibiców. Mamy plany rozwoju, pomysły. Lechia to pierwszy zespół, rezerwy, CLJ, juniorzy, dziewczyny, rugby. Jest zatem co robić, jednak bez Waszego zaangażowania nie jesteśmy w stanie ruszyć z tym tematem do przodu.

Większość z Was pewnie nie zdaje sobie sprawy, ale prowadzenie portalu to nasza pasja. Pasja, której poświęcamy tygodniowo dziesiątki godzin własnego czasu i prywatny sprzęt audio/wideo. To wszystko z miłości do Lechii Gdańsk.

Dla wielu kibiców wspieranie Lechii na meczu domowym jest wielkim wysiłkiem, co widać niestety po frekwencji. My jesteśmy z Lechią niezależnie od postawy na murawie czy poziomu rozgrywek. Nie jesteśmy zawodowymi dziennikarzami, pracujemy więc tyle na ile pozwala nasze życie prywatne i służbowe.

Niestety, ale funkcjonując w oparciu tylko o 1 osobę, która jak każdy z nas ma swoje życie służbowe i nie jest w stanie wiecznie poświęcać wolnego czasu dla Lechii w pewnym momencie musimy powiedzieć

STOP

Stoimy zatem obecnie przed sytuacją, w której LechiaNet TV może przestać dalej funkcjonować, jeżeli ktoś z Was nie podejmie wyzwania.

Jeżeli zatem wśród naszych czytelników są osoby, które mają doświadczenie/lub chcą spróbować swoich sił w pracy z kamerą, zachęcamy do współpracy. Tematów i okazji do pracy jest bardzo dużo.

Nie bój się, że nie dasz rady. Nie oglądaj się na innych. Zacznij działać wspólnie z nami.

A tych, którzy doceniają naszą pracę, ale nie mogą pomóc, zachęcamy do wsparcia finansowego czy to poprzez reklamę na stronie, czy poprzez przekazanie darowizny.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora