Wkroczyliśmy właśnie w 17 rok naszej działalności dziennikarskiej i uprzedzamy - nie zamierzamy zwalniać tempa. Chcemy być najlepszym źródłem informacji dla Kibiców Lechii Gdańsk. Jednak by móc działać potrzebne są ręce do pracy. Może to właśnie ten moment, byś do nas dołączył.

Od 16 lat na portalu Lechia.net kibice piszą dla kibiców. Część z nich zrobiła u Nas pierwszy krok, a teraz pracuje w Klubie (nie tylko w Lechii) lub pisze dla największych komercyjnych dzienników/portali w Polsce. My nadal chcemy promować i odkrywać młode talenty, dlatego też stale szukamy świeżej krwi!

Chcesz być częścią grupy dziennikarskich pasjonatów Lechii Gdańsk? – dołącz do naszej redakcji i prowadź wspólnie z nami portal Lechia.net!

Dla Wszystkich, którzy pragną aktywnie dokumentować historię naszego ukochanego Klubu, mamy wyjątkową propozycję dołączenia do ekipy redakcyjnej.

Uwieczniajcie wydarzenia, które dzieją się na naszych oczach.

Lechia Gdańsk ma rzeszę kilkudziesięciu tysięcy fanów, wśród których na pewno znajdują się osoby chcące spróbować swoich sił w fachu Dziennikarza.

Nie obawiaj się braku wcześniejszego doświadczenia – każdy z nas zaczynał kiedyś swoją przygodę na łamach portalu Lechia.net od zera.

Nasze wsparcie pozwoli Tobie na rozwój umiejętności i być może, jak pokazuje historia, będzie początkiem na drodze kariery zawodowego dziennikarza. Wszystko w twoich rękach!

Pamiętaj, że pasja w połączeniu z jej realizacją jest podstawą dobrej zabawy - a na tym nam wszystkim zależy.

Dlatego też, nie czekaj i nie zastanawiaj się w nieskończoność. Podejmij rękawice i wyślij swoje zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z Biało – Zielonymi pozdrowieniami Ekipa Lechia.net

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora