Od blisko 10 lat LechiaNet TV to praktycznie jedna osoba. Niestety nasze apele o wsparcie i pomoc przy tworzeniu oraz obróbce materiałów wideo, odbijają się głuchym echem. Ciężko jest to zrozumieć w sytuacji gdy Lechia Gdańsk ma kilkadziesiąt tysięcy Kibiców. Dziś oddajemy w Wasze ręce odświeżoną podstronę a archiwalnymi filmami i jednocześnie zwracamy się z apelem o wsparcie.

Większość z Was pewnie nie zdaje sobie sprawy ale prowadzenie portalu to nasza pasja. Pasja, której poświęcamy tygodniowo dziesiątki godzin własnego czasu i prywatny sprzęt audio/wideo. To wszystko z miłości do Lechii Gdańsk.

Dla wielu kibiców wspieranie Lechii na meczu domowym jest wielkim wysiłkiem, co widać często po frekwencji. My jesteśmy z Lechią niezależnie od postawy na murawie czy poziomu rozgrywek. Nie jesteśmy zawodowymi dziennikarzami, pracujemy więc tyle na ile pozwala nasze życie prywatne i służbowe.

Niestety ale działając w oparciu tylko o 1 osobę, która jak każdy z nas ma swoje życie służbowe i nie jest w stanie wiecznie poświęcać swój wolny czas dla Lechii w pewnym momencie musimy powiedzieć STOP. Stoimy zatem obecnie przez sytuacja w której nasz dział TV może przestać dalej funkcjonować, jeżeli ktoś z Was nie podejmie wyzwania.

Jeżeli zatem wśród naszych czytelników są osoby, które mają doświadczenie/lub chcą spróbować swoich sił w pracy z kamerą zachęcamy do współpracy. Tematów i okazji do pracy jest bardzo dużo. Nie bój się, że nie dasz rady. Nie oglądaj się na innych. Zacznij działać wspólnie z nami.

A tych, którzy doceniają naszą pracę ale nie mogą pomóc zachęcamy do wsparcia finansowego czy to poprzez reklamę na stronie czy poprzez przekazanie darowizny.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora