W minionym tygodniu odbyło się wiele mszy św. w intencji zmarłych oraz poszkodowanych kibiców Lechii Gdańsk.

Każdy, kto śledzi na bieżąco (aktualne informacje są na stronie Lwów Północy) wieści o poszkodowanych widzi, że nasza modlitwa przynosi efekt.

Dlatego też nie odpuszczamy i dalej apelujemy o msze i modlitwę za naszych kibiców.

Informacje o mszach św. które odbyły się do tej pory

W poniższym artykule publikujemy informacje i mszach św., które odbędą się w najbliższym czasie.

Jeżeli zatem wiecie o jakiejś mszy piszcie do nas.

Kościerzyna

W poniedziałek 25 marca o godzinie 17:00 w Kościele Zmartwychwstania Pańskiego w Kościerzynie odbędzie się Msza Święta w intencji zmarłych w wypadku kibiców Lechii Gdańsk a także ich rodzin.

Gdańsk

We wtorek 26 marca godzinie 19.00 w parafii pw. Matki Boskiej Nieustającej pomocy w Brętowie odbędzie się Msza Święta w intencji ofiar i poszkodowanych w wypadku kibiców oraz za ich rodziny. Barwy jak najbardziej mile widziane.

Gliwice

Msza Święta za dusze tragicznie zmarłych Kibiców, śp. Tomasza Górczyńskiego i śp. Kamila Kąkola odbędzie się w kościele parafialnym pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Gliwicach, przy ul. Kilińskiego 2 w Wielką Środę o godz. 6.30.

Kościerzyna

W Środę 27.03 o godzinie 18:00 w Kościele Zmartwychwstania Pańskiego w Kościerzynie odbędzie się Msza Święta za szybki powrót do zdrowia wszystkich poszkodowanych w wypadku. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie czas na modlitwę za chłopaków, którzy zrobiliby to samo dla Was. Pokażmy że środowisko kibicowskie w naprawdę trudnych momentach potrafi się zjednoczyć ponad podziałami, jak żadna inna społeczność.

Kraków

Dnia 11 kwietnia 2013 roku odbędzie się uroczysta Msza św na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie w intencji śp. Henryka Reymana legendarnego piłkarza Wisełki, żołnierza i wielkiego Polskiego Patrioty w 50 rocznicę Jego śmierci oraz za dusze śp. Kamila Kąkola i śp. Tomasza Górczyńskiego i w intencji szybkiego powrotu do zdrowia pozostałych Naszych Braci z Lechii poszkodowanych w wypadku autokarowym oraz ich rodzin.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora