Kluby sportowe, ale również przedstawiciele ligi czy zwykli fani z całej Polski nadsyłają na ręce władz Lechii i całego środowiska kibiców Biało-Zielonych kondolencje z powodu śmierci dwóch sympatyków Lechii.

30-letni Kamil Kąkol i 20-letni Tomasz Górczyński zginęli w wypadku drogowym w drodze powrotnej z meczu gdańskiej drużyny z Gliwic.

Za pośrednictwem naszego serwisu przekazujemy rodzinom zmarłych, wszystkim poszkodowanym i całemu środowisku Biało-Zielonych kondolencje jakie dotarły do klubu, stowarzyszenia kibiców oraz naszej redakcji.

  Zobacz pismo od Ekstraklasy SA
Zobacz pismo od Wisły Kraków
Zobacz pismo od Śląska Wrocław
Zobacz pismo od Piasta Gliwice
Zobacz pismo od Legii Warszawa
Zobacz pismo od Lecha Poznań
Zobacz pismo od Motoru Lublin
Zobacz pismo od Bałtyku Gdynia
Zobacz pismo od Energetyka ROW Rybnik
Zobacz pismo od GKS Wybrzeże Gdańsk
Zobacz pismo od Pogoni Lębork
Zobacz pismo od Polskiej Ligi Koszykówki SA
Zobacz pismo od Sports Hospitality
Zobacz pismo od Ultras Spartak Trnava
Zobacz pismo od Trenera Dariusza Kubickiego
Zobacz pismo od ActiveDog.pl
Zobacz pismo od KP Górnik Wałbrzych
Zobacz pismo od Bałtyku Koszalin
Zobacz pismo od Grupy Lotos
Zobacz pismo od Zagłębia Sosnowiec
Zobacz pismo od CWKS Resovia
Zobacz pismo od uczniów ZSP w Kamyku

 

Zarząd TS Podbeskidzie S.A.

W wielkim smutkiem dowiedzieliśmy się o tragicznym wypadku kibiców Lechii Gdańsk. Łączymy się w żalu z rodzinami ofiar oraz gdańskim klubem i przesyłamy najszczersze kondolencje z Bielska-Białej.

Redakcja WidzewToMy.net

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację o tragedii, do jakiej doszło minionej nocy na drodze krajowej nr 1 w okolicach Włocławka. Śmierć kibica, niezależnie od jego przynależności klubowej, jest sprawą niezwykle bolesną i poruszającą dla całego środowiska fanów piłkarskich. Jest tym bardziej rozumiana i współodczuwana przez ludzi, którzy także przemierzają setki kilometrów za swoją drużyną, i na których bezwzględny los może zastawiać podobne pułapki, podczas ich podróżowania po Polsce.

Jako kibice doskonale potrafimy wczuć się w nastroje, które obecnie dominują wśród gdańszczan i ze względu na powagę sytuacji animozje pozostawiamy z dala. W imieniu wszystkich kibiców Widzewa Łódź pragniemy złożyć na ręce STOWARZYSZENIA KIBICÓW LECHII GDAŃSK „LWY PÓŁNOCY” najszczersze wyrazy ubolewania i współczucia w związku z tymi tragicznymi wydarzeniami. Lechiści, dziś Widzewiacy łączą się z Wami w smutku i wspólnie opłakują Waszych nieodżałowanych kolegów. Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa”

Redakcja stadionowioprawcy.net

Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia dla rodzin ofiar tragicznego wypadku. Czas jest lekarstwem na smutek, a wspomnień nikt nam nie odbierze...

Serwis kibiców Piasta Gliwice

Jako redakcja serwisu Kibiców Piasta chcielibyśmy przekazać szczere kondolencje rodzinom ofiar i życzyć najszybszego powrotu do zdrowia poszkodowanym. W Gliwicach bardzo się przejęliśmy dostając taką informację. Osobiście jako redakcja momentalnie zgłosiliśmy się do punktu krwiodawstwa.

Michi, Roman i Markus z Rapidu Wiedeń

Ze smutkiem przyjęliśmy informacje, o wypadku autobusu wiozącego kibiców gdańskiej Lechii z Gliwic.Przygnębieni tą informacją ,pragniemy złożyć, najszczersze wyrazy głębokiego współczucia i smutku rodzinom i bliskim tragicznie zmarłych kibiców. Łączymy się z nimi i naszymi przyjaciółmi z Przymorza w modlitwie.

Każda śmierć kibica z Biało-Zielonej rodziny wywołuje ból w naszych sercach.
Wszystkim poszkodowanym w tej tragedii, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Zarząd i pracownicy PZPN

Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia, a całą resztą świata, polega na tym, że jedni przez całe życie oglądają mecze w telewizji, a kibice wstają z fotela i ruszają na spotkanie swoich ukochanych drużyn. Kibice Lechii Gdańsk złożyli w hołdzie swojemu klubowi wartość największą. Swoje życie.

Rodzinom i wszystkim Bliskim, klubowi Lechii Gdańsk oraz kibicom, składamy wyrazy najszczerszego współczucia.

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej

Kibice Lechii w Sektorze Niebo

Źródło: własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora