Redakcja Lechia.net od początku roku 2019 nawiązała współpracę z Rugby Club Lechia Gdańsk oraz Fundacją Wspierania Inicjatyw Społeczno-Sportowych IMPULS.

Dzięki tej współpracy mamy od teraz możliwość zbierania funduszy na naszą działalność dziennikarską.

Wielu z Was nie zdaje sobie zapewne sprawy, że jesteśmy portalem amatorskim i że prowadzenie takiej strony wiąże się z jakimiś kosztami.

Otóż od początku jak funkcjonujemy, czyli od 2003 roku działamy wykorzystując do pracy swój własny sprzęt fotograficzny, kamery, itp. Co prawda, czasem znajdziemy jakiegoś reklamodawcę ale niestety w naszej specyficznej branży nie jest to łatwy temat.

A koszta nie są małe. Sama strona, jej utrzymanie, wsparcie techniczne to jedno a przecież działalność dziennikarska, którą staramy się prowadzić jak najlepiej, to też duże koszta.

Warto podkreślić czego wiele osób nie wie, nie jesteśmy dotowani przez Klub. Całkowity koszt prowadzonej przez nas działalności ponosimy sami.

Każdy, kto choć raz był na wyjeździe, wie o czym mówimy. Niestety wiele razy, właśnie ze względu na koszta, zmuszeni byliśmy zrezygnować z wyjazdu - co niestety bardzo nas boli, gdyż profesjonalnie podchodzimy do naszej pracy i chcemy prezentować Wam jak najwięcej informacji i materiałów o Lechii Gdańsk.

W związku z tym, korzystając z okazji, gdy wiele osób nie złożyło jeszcze zeznań podatkowych za rok 2018 pragniemy zaapelować o wsparcie naszej działalności i przekazanie 1% waszego podatku na konto fundacji IMPULS, z dopiskiem "Lechia.net".

Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty, które ułatwią funkcjonowanie naszego (mamy nadzieję także Waszego) portalu.

Przekaż swój 1% na wsparcie działalności portalu Lechia.net

w formularzu PIT wpisz numer KRS: 0000516447
w rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj: Lechia.net

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora