Sektor niebo

Marian Formella (15 marca 1959 – 28 maja 2017)

Podczas ostatniego meczu w sezonie 2016/2017 rozgrywanego przed własną publicznością, czyli potyczki z Pogonią Szczecin, dotarła do nas smutna wiadomość. W trakcie spotkania na trybunach Stadionu Energa Gdańsk zmarł wieloletni kibic Biało-Zielonych Marian Formella. Miał 58 lat.

Tata odkąd tylko pamiętam kibicował Lechii Gdańsk. Razem ze swoją ukochana drużyną przeżywał te dobre i te gorsze chwile. Tata zawsze powtarzał, że Lechia Gdańsk to jego druga miłość. Śmierć Taty to dla nas bardzo wielki cios, ale odszedł w miejscu które kochał, na meczu swojej ukochanej drużyny. Niestety z tego meczu już nigdy nie wróci, ale na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako kochany Mąż, Tata, Dziadek i wierny kibic Lechii Gdańsk.

Wspomina Syn Damian

 

Wspomnienia

W Sektorze Niebo jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne lub niekompletne.
Znaliście bardzo dobrze zmarłego? A może po prostu kojarzycie go z meczów? Nie czekajcie na innych tylko przysyłajcie do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia a my dodamy je na stronę by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora