Sektor niebo

Kuba Oleszkiewicz (13 stycznia 1988 - 11 grudnia 2020)

W piątek 11 grudnia zmarł nagle Kuba Oleszkiewicz. Miał zaledwie 32 lata. Kuba osierocił 2 synów. Starszy syn Szymon jest również kibicem Lechii, prowadził doping podczas akcji na dzień dziecka.

Kuba zaczął swoją historię w barwach Lechii Gdańsk w wieku juniorskim, gdzie reprezentował ją na boisku oraz na trybunach. Kuba był kibicem oddanym Biało-Zielonym barwom, dumnie reprezentując klub na meczach domowych oraz wyjazdowych. Zarażał swoją miłością do klubu inne osoby, które przy Nim zaczynały swój doping na trybunach, kontynuując go do dziś. Kuba, będąc na Naszym nowym stadionie dopingował Lechię z młyna razem ze swoim Synkiem Szymonem, który prowadził również doping w dzień dziecka.

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego Lechisty składamy szczere kondolencje
Redakcja Lechia.net

 

Wspomnienia

W Sektorze NIEBO jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne, lub niekompletne.
Znałeś/aś zmarłego? A może po prostu kojarzysz go z meczów? Nie czekaj na innych, tylko przyślij do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia, a my dodamy je na stronę, by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora