Sektor niebo

Jarosław Waszak (5 sierpnia 1964 - 9 kwietnia 2021)

Były charyzmatyczny hokeista, zwany przez kolegów "Boniek", zmarł nagle, w wieku 56 lat. Był wychowankiem Stoczniowca Gdańsk, a po tytuły mistrza i wicemistrza Polski sięgał z Unią Oświęcim. Był również wieloletnim kibicem Lechii Gdańsk.

Jarosław Waszak urodził się 5 sierpnia 1964 r. Hokeista był wychowankiem Stoczniowca Gdańsk. Grał na pozycji obrońcy, na ogół z nr 22. W macierzystym klubie występował do 1988 r., a w 1993 r. wrócił do Gdańska i już tutaj pozostał do końca kariery, którą zakończył po sezonie 1999/2000.

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy szczere kondolencje
Redakcja Lechia.net

 

Wspomnienia

W Sektorze NIEBO jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne, lub niekompletne.
Znałeś/aś zmarłego? A może po prostu kojarzysz go z meczów? Nie czekaj na innych, tylko przyślij do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia, a my dodamy je na stronę, by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora