Sektor niebo

Adam Śliwiński (15 czerwca 1948 - 18 stycznia 2014)

18 stycznia zmarł Kibic Lechii Gdańsk Adam Śliwiński z Gdańskich zakładów bukmacherskich. Był On znany jako "Pan karteczka". Jeden z niewielu, którzy byli w Turynie na pamiętnym meczu Lechii w Pucharze Zdobywców Pucharów.

Wierny Kibic Lechii Gdańsk. Jeden z niewielu, którzy byli w Turynie. Dziadek kochał barwy Biało-Zielone i zaraził tą miłością wiele bliskich Mu osób.

Redaktorzy serwisu Lechia.Net składają serdeczne wyrazy współczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim Pana Adama.

 

Wspomnienia

W Sektorze Niebo jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne lub niekompletne.
Znaliście bardzo dobrze zmarłego? A może po prostu kojarzycie go z meczów? Nie czekajcie na innych tylko przysyłajcie do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia a my dodamy je na stronę by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora