Po spotkaniu z Jagiellonią do dziennikarzy wyszedł wychowanek klubu Jakub Kałuzińskim. Młodzieżowy reprezentant Polski opowiedział o swoich pomeczowych odczuciach, spotkaniu z kibicami oraz o tym, jak widzi swoją rolę w drużynie

- Wydaje mi się, że nasza gra dzisiaj była dobra. W ostatnich meczach były elementy dobre, ale więcej było słabszych. Dzisiaj wyglądaliśmy naprawdę dobrze i szkoda, że weszliśmy w mecz bardzo słabo, bo po raz kolejny straciliśmy bramkę na początku. Szacunek dla drużyny, bo to nie jest łatwo wychodzić z takich momentów, gdy się przegrywa dwa razy.  -  mówił po meczu Jakub Kałuziński.

Kałuziński wywiad

W czwartkowe przedpołudnie, po spotkaniu kibiców z Zarządem Klubu a przed meczem z Jagiellonią, zawodników pierwszej drużyny odwiedzili najbardziej zagorzali kibiców, żeby przeprowadzić tzw. rozmowę motywacyjną.

-Kibice byli w szatni, ale naprawdę było to konstruktywne spotkanie. Podpowiedzieli co sądzą, my również przedstawiliśmy swoje zdanie.  Nie jest tak, że ktoś się zraża tym, że kibice przyjdą do szatni. Nas to motywuje. Wiemy, że wszystkim tutaj zależy. Nam też bardzo. To nas napędza do tego, żeby odwrócić losy tego co się dzieje.- dodał Kałuziński.