Piłkarze Ekstraklasy już odpoczywają po sezonie, kibice piłkarscy będą odliczają  dni do szlagieru lata, czyli super meczu Lechia - Barcelona a my zapraszamy do udziału w kolejnej edycji 'Piłkarskiej Wiosny z Do przerwy 0:1'

W sobotę 15. czerwca rozegrany zostanie najpopularniejszy na Pomorzu turniej dzikich drużyn z cyklu „Do przerwy 0:1”. Wierzymy, że piękna czerwcowa pogoda przyciągnie stałych bywalców ale też wiele nowych drużyn z całego regionu, które spróbują swoich sił w rywalizacji na boisku. Warto podkreślić, że turnieje te są rozgrywane  od 9 lat i przewinęło się przez nie do tej pory ponad 9 tysięcy piłkarzy amatorów.

Zapisy sześcioosobowych zespołów przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 9.00 na boisku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdańsku Zaspie przy ul. Meissnera 9. Początek rozgrywek nastąpi o godz. 10.00 tuż po uroczystym otwarciu.

Na trzech boiskach futboliści zmierzą się w następujących kategoriach wiekowych: trampkarze (rocznik 2001 i młodsi), młodzicy (rocznik 1998-2000), juniorzy (rocznik 1995-1997) oraz starsi (rocznik 1994 i starsi). Do startu serdecznie zapraszamy również zespoły dziewczęce.

W turnieju nie obowiązuje wpisowe. Szczególnie ceniona, wyżej od futbolowych dokonań, jestpostawa Fair Play, która cechuje prawdziwych sportowców. Mamy nadzieję, że i tym nie zabraknie sprawdzonych przyjaciół i piłkarzy z Klubu Lechia Gdańsk SA. Jednym słowem piłkarze amatorzy mogą liczyć na prezenty w biało zielonych kolorach, autografy i wspólne fotografie. Podczas turnieju nie będą tolerowane żadne używki oraz zachowania, które kolidują z kulturalnym zachowaniem i ideą tej imprezy. Oczywiście drużyny składające się z osób niepełnoletnich muszą mieć pełnoletniego opiekuna – poinformowali organizatorzy.

lechia.net

Organizację turnieju zawdzięczamy dzięki wsparciu wielu osób i instytucji, na czele z Merkus, Lotos, PGE, Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego oraz GIK, Merco, Logoland, Lechia SA, Automobile, Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej, Spółdzielni Mieszkaniowe Rozstaje, KS Rozstaje, M1-fabrikaAgencja Reklamy. Ponadto dziękujemy sprawdzonym przyjaciołom - Iwonie Guzowskiej, Jarosławowi Wałęsie, Agnieszce i Michałowi Owczarczak - informują współpracownicy  z Gdańskiej Fundacji Dobroczynności.

Patronat medialny: TVP 3 Gdańsk, Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl Portal Regionalny, Pomorska.tv, PMedia.pl, Lechia.net, Lechista.

Serdecznie zapraszamy naszych Przyjaciół, czyli stałych uczestników tego cyklu oraz wszystkich tych, którzy nie mieli jeszcze okazji wziąć udziału w tym turnieju. Przyjdźcie, zagrajcie, a na pewno nie będziecie żałować! Zespołom do lat 18 musi towarzyszyć przez całe rozgrywki pełnoletni opiekun.

Karta zgłoszeń do pobrania na stronie   www.doprzerwy01.pl          

Kontakt: 602-185-020

Więcej informacji na Facebook: www.facebook.com/DoPrzerwy01

Lechia Gdańsk

Źródło: własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora