Fundacja "Obódź Nadzieję" pragnie za naszym pośrednictwem zaprosić Państwa do udziału w kolejnym sezonie rozgrywek piłki nożnej „Liga Dla Dzieci”.

Organizatorzy mają na celu utworzenie jak największej liczby drużyn piłkarskich, w skład których wchodzą Dzieci z Pomorskich Domów Dziecka oraz młodzież dotknięta patologią z rodzin ubogich, dysfunkcyjnych z terenu Gdańska i okolic.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o zapoznanie się z inicjatywą oraz gorąco zachęcamy do uczestnictwa w „Lidze Dla Dzieci”.

„Liga Dla Dzieci” są to regularne rozgrywki piłki nożnej pomiędzy drużynami Firm, które przystąpiły do turnieju. Każda Firma obejmuje patronatem dany Dom Dziecka, bądź też grupę dzieci z określonej dzielnicy dając im szansę na integrację, rozwój, efektywne spędzanie czasu.

Do tej pory odbyło się kilka sezonów, a w lidze uczestniczyło dotychczas 10 zespołów.
Dzieciaki są bardzo zaangażowane w rozgrywki i sprawia im to dużo radości. Cała otoczka (rozgrywki na „prawdziwym” boisku, profesjonale stroje, sędziowie, jedzenie po meczu) sprawia, że wydarzenie dla Dzieci jest wielkim przeżyciem i nie lada frajdą.

Rola Firmy, która tworzy własną drużynę polega na wsparciu Fundacji w zorganizowaniu dla swojego zespołu sprzętu sportowego oraz pokryciu kosztów dojazdów oraz potrzeb bieżących. W ramach uzyskanych środków, Fundacja zapewnia drużynie profesjonalne stroje piłkarskie z logo Firmy sponsorującej (koszulka, spodenki, getry), piłki do gry, stożki treningowe oraz pozostały sprzęt sportowy zgodnie z ustaleniami i nakładami danej Firmy. Rozgrywki mają miejsce co dwa tygodnie.

Mamy gorącą nadzieję, że kolejny sezon turnieju będzie równie udany i dostarczy wiele radości z Państwa udziałem. Serdecznie zapraszamy!

Telefon: 0-510-861-361 (Marcin Gruszkiewicz), 0-792-702-792 (Mateusz Szerkus)

lechia.net

źródło: własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora