Arturek jest małym mężczyzną, któremu los niestety zaplanował problemy związane z rozwojem psycho-ruchowym we wszystkich sferach rozwoju.

Jakiś czas temu zachęcaliśmy już Was do udziału w licytacjach, z których dochód szedł na rehabilitację tego niespełna trzyletniego chłopca. Niestety, rehabilitacja jest kosztowna i rodzice szukając pomysłu na pozyskanie środków wpadli na pomysł kontynuowania licytacji.

Na start idzie koszulka Mateusza Machaja, którą załatwili Lechiści z Tczewa (LGFT). Start licytacji nastąpi w środę 10.10.2012 od godziny 19:00. Licytacja będzie trwała 10 dni i zakończy się, dzień przed meczem ze Śląskiem.

Odnośnik do aukcji

Co warto podkreślić licytacja tej Koszulki jest zapowiedzią kolejnej odsłony wielkiej aukcji Arturek_Charytatywnie, która zaplanowana jest na weekend ze Śląskiem.

Rozmawiamy z Sebastianem tatą Arturka:
Jakiś czas temu odbywały się licytacje na Arturka, jaki był efekt zbiórki?
Pomoc finansowa udzielona przez kibiców Lechii Gdańsk pozwoliła na sfinalizowanie turnusów rehabilitacyjnych, których koszt przekracza 5 tyś zł. Obecnie Arturek walczy o swoje zdrowie po raz czwarty w tym roku. Ponadto Arturek uczęszcza codziennie na rehabilitacje, które kilka razy w tygodniu odbywają się poza Tczewem. To ogromne pieniądze, liczone w tysiącach zł w skali roku.

Rozumiem, że nowa akcja będzie kontynuacją poprzedniej zbiórki?
Kontynuujemy Aukcje Charytatywne dlatego, że to doskonały sposób na pogodzenie naszych potrzeb oraz potrzeb kupujących. Oferujemy szeroki asortyment [uśmiecha się tata Arturka dop. red.] Wiem, brzmi to jak handlowanie na rynku, ale wynika z tego, że większość przedmiotów została przekazana nam przez Darczyńców, z różnych środowisk. To jest niesamowite, ludzie często oddają swoje pamiątki, aby uszczęśliwić Arturka. Najczęściej nie znają go osobiście ale jednak pomagają. Środowisko kibicowskie w tym przoduje. Jak to zostało stwierdzone LECHIA GDAŃSK TO SIŁA, KTÓRA NAS ZJEDNOCZYŁA

Na co tym razem będziecie zbierali?
Ania zapisała Arturka na kolejny rok rehabilitacji - pierwszy z nich przypada już 3.01.2013r Kolejne to terminy rezerwowe, gdyż dostać się do Zabajki_2 jest bardzo trudno. Do tej pory udawało nam się z powodzeniem, więc jesteśmy dobrej myśli. Arturka znają i lubią. I co najważniejsze - REHABILITACJA PRZYNOSI SKUTEK. Mama zapytała mnie, co zrobię, jeśli już kasy zabraknie na kolejne rehabilitacje. Pomyślałem, że to najgorsze co nas może spotkać. Trudno jest żyć w kraju, gdzie nie docenia się pracowników i liczyć musimy na innych. Jak już mówiłem wcześniej - nie ma we mnie wstydu przyjmowania ofiarowanych prezentów, które mogą przynieść korzyść synkowi. Dla lgft.pl powiedziałem, że bzdurą jest stwierdzenie, że pieniądze szczęścia nie dają - finanse dają możliwość polepszenia zdrowia naszego syna. Ja chcę wygrać w lotto, wtedy będę szczęśliwy - to wszystko dla Arturka. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby mu pomóc

Masz okazję zachęcić, za naszym pośrednictwem, kibiców do licytowania.
Koszulka Mateusza Machaja jest nadzwyczajnym podarunkiem dla nas jako kibiców Lechii Gdańsk. Z dumą możemy powiedzieć, że Lechia Gdańsk, zarówno piłkarze, którzy wielokrotnie pomagali, działacze, którzy są przychylni naszym działaniom, ale przede wszystkim kibice, po prostu - są naszymi przyjaciółmi. Wielokrotnie powtarzamy - JESTEM DUMNY - JESTEM LECHISTĄ. Ps. Już niedługo odsłona kolejnej edycji Arturek_charytatywnie.

 

{joomplucat:1113 limit=4}

Wesprzyj aukcje!

Masz jakieś pamiątki, gadżety lub inne rzeczy, którymi możesz wspomóc licytacje? Zgłoś się do nas lub bezpośrednio do LGFT.

Lechia Gdańsk

Źródło: własne