W sobotę 29 września odbyła się kolejka kończąca rundę jesienną Ligi Gdańskich Firm dla dzieci i wychowanków z roczników szkół Podstawowych, którą organizuje Fundacja "Obudź Nadzieję".

To jednak nie koniec rozgrywek w tym roku dla naszych najmłodszych. W kolejnych miesiącach będą rozgrywane turnieje ale już nie w formie ligi.

Tydzień temu mieliśmy mnóstwo emocjonujących spotkań, dzisiaj również. Najważniejszym jednak punktem dnia było spotkanie z piłkarzami Gdańskiej Lechii, którzy wręczali nagrody na zakończenie. Każdy z uczestników dostał wspaniałe nagrody.

Wszystko to zawdzięczamy naszym sponsorom, bez których taka inicjatywa nie mogłaby się odbyć. Między innymi chcielibyśmy przypomnieć że drużyny noszą nazwy od sponsorów, którzy ufundowali stroje dla dzieci oraz nagrody.

W zespołach szkół podstawowych grały takie firmy jak: ZKM GDAŃSK, BALTA S.A Spedycja Morska, BALKMIR RUGBY CLUB, PIZZERIA LA PARMA, FIRMA WOJCIECHOWSKI-KALERO, STOWARZYSZENIE KIBICÓW LECHII GDAŃSK LWY PÓŁNOCY, KIBICE RAZEM, RESTAURACJA CICO, 3HI.

Jak zawsze na naszych Turniejach jest poczęstunek lub obiad i tu dziękujemy pizzerii La Parma.

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna: Wojciechowski - Kalero
Drugie miejsce zajęła drużyna: Lwy Północy
Trzecie pozycję zajęła drużyna: ZKM Gdańsk
kolejne miejsca to: Pizzeria La Parma, Balta SA, Balkmir Rugby Club, Kibice Razem, 3 HI oraz Restauracja CICO.

{joomplucat:1106 limit=4}

Serdecznie chcielibyśmy podziękować Lechii Gdańsk za ufundowane prezenty oraz za przybycie piłkarzy: Patryka Sobczaka, Wojciecha Zyski, Łukasza Kacprzyckiego. Dziękujemy również Pani dyrektor Ninie Sobieraj-Markiewicz za to ze zawsze chętnie nam pomaga organizować tak szczytne i fajne imprezy sportowe. Nie moglibyśmy zapomnieć aby podziękować Panu Stanisławowi Zarembie który od kilku lat sędziuje mecze na naszych turniejach.

Lechia Gdańsk

Zobacz całą galerię zdjęć

patronat medialny

Źródło: własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora